Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Hediye İnternet 2020

Turkcell Hediye İnternet 2020

Turkcell en fazla kullanıcı sayısına sahip olan GSM operatörü olarak, daha fazla kullanıcıya hitap ederek birinciliği elden bırakmak istemiyor ve Turkcell’e katılan yeni aboneler için düzenlediği Turkcell hediye internet 2020 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Siz de Turkcell’in yeni aboneleri için hazırladığı kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hoş Geldin 2 GB Turkcell Hediye İnternet

Yeni hazır kart kullanıcıları için Turkcell tarafından hazırlanan ‘’Hoş Geldin 2 GB’’ kampanyası ile Turkcell abonesi olacak kullanıcılar hem internete hem de konuşmaya doyacak. 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile her yöne 500 dk konuşma, 1000 SMS, 2 GB internet ve Dergilik’te kullanılmak için 5 GB internet sadece 27 TL bir ücret ile kullanıcılarına sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Bedava İnternet

22 Ocak 2018 tarihinden sonra 30 gün içinde Turkcell’e numarasını taşıyan ya da yeni hat alan abonelere Turkcell hediye internet 2020 yılı boyunca geçerli olmak üzere 1 GB olarak her ay hatlarına yüklenecektir. Siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ücretsiz olarak SMS gönderebilir ya da Turkcell Satış Noktaları ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Hoş Geldin 4 GB Turkcell Hediye İnternet

30 Haziran 2020 tarihine kadar siz de numaranızı Turkcell’e taşıyarak ya da Turkcell’den yeni bir hazır kart alarak ‘’Hoş Geldin 4 GB’’ kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 4 GB internet ile beraber her yöne 500 dk konuşma, 1000 SMS ve Dergilik için 5 GB internet aylık sadece 32 TL’ye aboneler için sunuluyor. Aynı zamanda Turkcell hediye internet 2020 yılı boyunca hattınıza her ay otomatik olarak yüklenecek. Eğer 60 gün boyunca hattınızda yeterli bakiye bulunmazsa paketiniz iptal edilecek ve yeniden başvuru yapılması halinde paketiniz yenilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell Hediye İnternet 2019

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Turkcell Hediye İnternet

Lifecell’in olduğu yerde Turkcell hediye internet 2020 yılı boyunca sizinle olacak ve böylelikle internetinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz. ‘’Lifecell Hoş Geldin 5 GB’’ kampanyası kapsamında uygulamalar için geçerli 20 GB ile diğer kullanımlara yönelik 5 GB internetiniz hattınıza yüklenir ve 500 dk konuşma ile birlikte rahatça telefonunuz kullanabilirsiniz. Kampanya son katılım tarihi 30 Haziran 2020 tarihi itibarıyla sona erecek olup, seçtiğiniz pakete göre internet limitiniz artırılacaktır.

BiP’ten Her Yöne 1000 Dakika ile Turkcell Hediye İnternet

‘’BİP Her Yöne 1000 Dakika’’ kampanyası ile BİP’i olmayan kişileri dahi rahatlıkla arayabilir ve her yöne 1000 dk süre ile dilediğinizce konuşabilirsiniz. Turkcell hediye internet 2020 yılı boyunca Turkcell faturalı hatta geçmeniz durumunda 1 GB internet hediyesi ile birlikte 500 dk konuşma hattınıza yüklensin. Kampanya 20 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte sadece faturalı hatta geçen aboneler için geçerlidir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EBA İnternet Nerede Kullanılır?

Avantajlı Yeni Hat Kampanyası ile Turkcell Hediye İnternet

‘’Avantajlı Yeni Hat Kampanyası’’ na dahil olmak için siz de hemen Turkcell’den yeni faturalı bir hat alabilirsiniz. Böylelikle Turkcell hediye internet 2020 yılı boyunca hattınıza aylık 1 GB olarak yüklenirken, 500 dk konuşma da kazanabilirsiniz. 20 Mayıs 2020 tarihine kadar

 • Lifecell Seçmece Karışık 1GB,
 • Kampanya Lifecell Seçmece 1.000dk,
 • Turbo Hoş Geldin,
 • Lifecell Fırsat Midi,
 • GNC Star,
 • GNC Maksi,
 • Yeşil Beyaz 2GB,
 • Yeşil Beyaz 4GB,
 • Yeşil Beyaz 8GB,
 • Lifecell Fırsat 5GB,
 • Lifecell Fırsat 7GB,
 • Lifecell Fırsat 9GB,
 • GNC Super,
 • GNC Ekstra,
 • Fırtına 2GB,
 • Fırtına 4GB,
 • Fırtına 8GB paketlerinden birini tercih etmeniz durumunda Turkcell hediye internet 2020 yılı boyunca hattınıza yüklenir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı