Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Hesabım Hediye İnternet

Turkcell Hesabım Hediye İnternet

Müşterisine verdiği önemle dikkatleri çeken ve en çok kullanıcıya sahip olmak özelliği ile bir numara olan Turkcell, kullanıcılarının şikayet ve önerilerini dikkate alarak farklı hizmetler ile kişilere özel paketler sunuyor. Bunlar arasında yer alan Turkcell Hesabım hediye internet hizmeti sayesinde sunulan internet paketleri ile mevcut olan internet paketinizin limitini artırılarak, doyasıya internet keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Turkcell tarafından hazırlanan ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulamasının asıl amacı, hattınız ile ilgili kullanım detaylarını görebilmeniz ve buna göre gerekli yapılandırmayı sağlamanız, kısa süre içerisinde faturanızı ödeyebilmeniz ve paket satın alma gibi işlemleriniz gerçekleştirebilmenizdir. Aynı zamanda biten konuma, SMS ya da internet paketlerinize ek paketler satın alabiliyor ve bu sırada ihtiyacınız olan hizmeti alırken de Turkcell Hesabım hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Hesabım Uygulamasını Nasıl İndirebilirsiniz?

Turkcell kullanıcısı iseniz, Turkcell Hesabım uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden direk olarak indirebilirsiniz ve hattınız ile ilgili tüm detaylara hemen ulaşabilirsiniz. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra Turkcell Hesabım hediye internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan ‘’Salla Kazan’’ kampanyası 19 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup, hale düzenli olarak devam etmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Faturalı ve Faturasız Hatlar için Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell Hesabım Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Hesabım hediye internet kazanmak ve bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell bireysel ya da kurumsal kullanıcısı olmak yeterlidir. Kampanya hem faturalı he de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Şayet 4.5G abonesi değilseniz ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katıldıktan sonra Turkcell Hesabım hediye internet hediyenizi almanız sonucunda 4.5G abonesi olarak sisteme kayıt edilirsiniz. Kullanıcı olarak 4.5G abonesi olup olmadığınızı ya da cihazınızın 4.5G için uyumlu oluğ olmadığını bilmiyorsanız öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’4.5G’’ yazarak 2200’ a mesaj olarak gönderebilirsiniz. 4.5G abonesi değilseniz sim kartınızı ücretsiz olarak Turkcell bayilerinden alabilir ya da 4.5G uyumlu cihazlarınızı size özel kampanyalarla Turkcell’den satın alarak Turkcell Hesabım hediye internet kampanyasından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Hesabım Hediye İnternet Paketleri Nasıl Belirlenir?

Turkcell Hesabım hediye internet kazanmak için ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılarak, telefonunuzu bir kez sallamanız sonucunda 1 GB, 2 GB, 4 GB hatta 10 GB internet kazanabilirsiniz. Hediye almak için her hakkınız Cuma günü sabah saat: 09.00 itibarıyla yenilerek, Perşembe günü gece saat: 23.50’ ye kadar geçerli olur.

Turkcell Hesabım hediye internet kazandıysanız, hattınıza hemen internet paketiniz yüklenir ve bilgilendirme mesajı da telefonunuza SMS olarak gönderilir. Mesaj geldikten sonra kazandığınız hediyeleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye paketleri ise kullanıcının kullanım sürelerine göre belirlenmekte olup, Turkcell abonesinin yaşı, Turkcell’i kullanım süresi, ödeme tipi detaylar dikkate alınarak ek hediyeler de sunulmaktadır.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Aynı zamanda cihazı ile sim kartı 4.5 G ile uyumlu olan faturasız yani hazırkart kullanıcıları, 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda Turkcell Hesabım hediye internet kazanmak için Salla Kazan’da 7 gün geçerli olan ek sallama hakkı kazanarak, hediye miktarlarını artırabilir. Böylelikle haftada 2 kez Salla Kazan kampanyasına dahil olma hakkı kazanılır. Yalnız kazanılan 2 hak sadece 1 gün içinde bir kez olmak üzere 2 güne dağıtılarak kullanılabilir. Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olmakla beraber, bu tarihe kadar bol bol hediyeler kazanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2019

Turkcell Hesabım hediye internet kazanmak için ayrıca Turkcell, abonelerinin doğum günlerini de unutmaz ve doğum günlerine özel ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılma hakkı kazanır. Doğum günü sahibi kendine özel hazırlanmış videosunu Dijital Operatör üzerinden izledikten sonra, ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılarak, doğum gününe özel hediyeler kazanabilir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Turkcell bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı