Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell İnternet Hediye Etme

Turkcell İnternet Hediye Etme

İnternet aracılığıyla kullanılan sosyal platformların her geçen gün artması ve bankacılık işlemleri dahil çoğu işlemlerinde internet üzerinden yapılabilmesi nedeniyle internet paketlerine olan ihtiyaç sürekli artış göstermektedir. Bu nedenle Turkcell sunduğu Turkcell internet hediye etme kampanyası sayesinde, sevdiklerinize internet kullanımı ile ilgili sorun yaşamamaları adına destek olmanızı sağlayan hizmeti sunmaktadır. Üstelik faturalı hat ya da hazır kart denilen faturasız hat kullanıyor olmanızda hediye internet göndermenizi olumsuz açıdan herhangi bir şekilde etkilememektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell İnternet Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Siz de Turkcell kullanıcısı olarak sevdiklerinizin internetsiz kalmamasını ya da internet aşım kullanım ücreti ödemesini istemiyorsanız Turkcell internet hediye etme servisini kullanarak, sevdiklerinize kısa süre içerisinde internet gönderebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için Turkcell Dijital Hizmetleri kullanabileceğiniz gibi, telefonunuz üzerinden mesaj gönderimi yaparak da Turkcell internet hediye etme gönderimini sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

Eğer kullandığınız hat faturalı ise, haftalık 1GB internet paketini kendi internet paketinizden kullanılmamak kaydıyla sevdiklerinize 15 TL ekstra faturanıza yansıyacak şekilde gönderebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, ‘’HEDIYE’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra ‘’HAFTALIK’’ bir boşluk ‘’1 GB’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra hediye göndereceğiniz telefon numarasını yazarak 2222’ e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Örnek vermek gerekirse mesaj bölümüne HEDIYE HAFTALIK 1 GB 532 123456 şeklinde yazılır. Turkcell internet hediye etme hizmetinin tek dezavantajı ise, internet hız limitinin 7.2 Mbps olmasıdır. Bu hizmet kapsamında gönderile mesajlar ücretsiz olup, faturanıza ek bir SMS ücreti yansıtılmaktadır.

Hazır Kart Kullanıcıları İçin Turkcell İnternet Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Şayet hazır kart kullanıcısı iseniz ve sevdiklerinize Turkcell internet hediye etme hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, kredi kartınız ile mevcut olan paketlerden seçim yaparak gönderim sağlayabilirsiniz.  Bunun için ‘’Turkcell Dijital Hizmetleri’’ne telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan giriş yapıyorsunuz ve ‘’Cepten İnternet Yükle’’ menüsüne girildikten sonra gönderim yapacağınız GSM numarasını giriyorsunuz. Önünüze çıkan paketlerden sizin için uygun olanı seçtikten sonra Turkcell internet hediye etme hizmetinin tamamlanması için ödeme bilgilerinizi ve istenilen sözleşme bilgilerini doldurarak, satış sözleşmesini onayladığınızı kabul etmek için gerekli işaretlemeyi yaparak ‘’İnternet Paketi Yükle’’ bölümünü tıklıyorsunuz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell İnternet Hediye Etme İçin Sunulan İnternet Paketleri Nelerdir?

Faturalı hat kullanıcıları için Turkcell internet hediye etme hizmeti kapsamında haftalık 1 GB internet gönderimi mesaj gönderimi sayesinde yapılabilmektedir. Fakat faturasız yani hazır hat kullanıcıları kredi kartı ile ödemek üzere farklı internet paketleri arasından seçim yapabilmektedir.

Turkcell internet hediye etme hizmeti bünyesinde sunulan internet paketleri;

 • Yeni 1 GB 25 TL,
 • Günlük 2 GB 5 TL,
 • Günlük 6 GB 10 TL,
 • Aylık Gece 2 GB 10 TL,
 • Yeni 2 GB 30 TL,
 • Yeni 4 GB 40 TL,
 • Yeni 6 GB 50 TL,
 • Yeni 8 GB 60 TL,
 • Hotspot 2 GB 19 TL,
 • Hotspot 4 GB 29 TL,
 • Hotspot 6 GB 39 TL,
 • Hotspot 10 GB 49 TL Turkcell hazır kart kullanıcıları için belirlenmiştir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Aynı zamanda hazır kart kullanıcıları için ‘’Hattımdaki TL’lerimle almak istiyorum’’ diye bir menü bulunmakla birlikte, bu menü üzerinden sadece kişi kendi hattı için internet paketi yükleyebilmektedir. Yüklenilen TL miktarı ne kadar ise, ona uygun sunulan paketler içersinden seçim yaparak kişi sadece kendine internet paketi yükleyebilir ve Turkcell internet hediye etme hizmetinden faydalanması mümkün olmayacaktır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Turkcell bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Günlerdir araştırıyorum, asıl bedava internet gönderimini bulmaya çalışıyorum ama hep ücretli olanları gösteriyor. Dijital Operatör uygulamasından baktım internetten baktım bulamadım. Arkadaşım benim ekranıma düştü geçen, oradan yaptım ama nasıl olduğunu hatırlamıyorum diyor. Bir türlü bulamadım. Oluyorsa bilmek isterim. Lütfen cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı