Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell İnternet Kazanma 2019

Turkcell İnternet Kazanma 2019

Müşteri memnuniyetine çok önem veren Turkcell, sunduğu kampanyalarla 2019 yılında da bedava Turkcell internet kazanma hizmetlerine devam ediyor. Çok uzun yıllardır hayatımızda olan Turkcell özellikle bu yıl düzenlediği çok sayıda bedava internet kampanyaları ile kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Turkcell’in düzenlediği kampanyaları inceleyecek olursak sadece bireysel müşterilerine değil kurumsal müşterilerine yönelik de birçok kampanya düzenlediğini görmekteyiz. Siz de Turkcell internet kazanma 2019 hizmetlerinden haberdar olmak istiyorsanız, yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Paycell Kart Al Kullan ile Turkcell İnternet Kazanma

06.11.2018 tarihinden sonra Paycell Kart’ına 50 TL ve üzeri yükleme yapan tüm Turkcell Paycell kullanıcıları, Paycell Kart Haftalık Hoş Geldin Kampanyası kapsamında 1 GB Turkcell internet kazanma şansına sahip olabilirler. Kampanya süresi boyunca 3 defa ayrı ayrı 50 TL Paycell kartınıza yükleme yaparak toplamda 3 GB internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hesabım Hediye İnternet

31 Aralık 2019 tarihine kadar bireysel ya da faturasız hat kullanıcıları ve kurumsal Turkcell aboneleri 50 TL yükleme yaprak ‘’Hoş geldin Kampanyası’’ndan faydalanabilirler. Yükleme sonucunda 2017 ve 2018 yıllarında olduğu gibi Turkcell internet kazanma 2019 ile ilgili bilgilendirme SMS yoluyla yapılmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

Turkcell GNÇ Çatlat ile Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell internet kazanma yöntemlerine bakıldığında Turkcell GNÇ uygulamasının da gençlere özel bedava internet kampanyası olduğunu görüyoruz. GNÇ uygulaması üzerinden girildikten sonra ‘’ÇATLAT’’ bölümüne giriş yapan gençler, kendi belirlediği haftanın 2 günü kullanabileceği internet kazanıyor.

Turkcell Sürpriz Nokta ile Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell uygulamaları arasında yer alan BİP uygulaması ile de Turkcell internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun için öncelikle BİP uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir ve uygulama üzerinden ‘’Sürpriz Nokta’’ adı verilen eğlenceli oyun niteliğindeki uygulamayı takip ederek, belirtilen lokasyonlara giderek sürpriz hediyelerinizi alarak internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell EBA İnternet Kazanma 6 GB

Turkcell 4.5G Salla Kazan ile Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak ve hatlarına yönelik tüm işlemlerini hızlıca yapmalarını sağlamak amacıyla ‘’Turkcell Hesabım’’ adı verdiği uygulama sayesinde hem işlemlerinizi kolayca halledebilir hem de Turkcell internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Uygulamanın adını ‘’Dijital Operatör’’ olarak değiştiren Turkcell, uygulama üzerinde bulunan ‘Salla Kazan’’ ile internet kazanmanızı sağlıyor.

Hediye alma hakkı her hafta yenilerek tekrarlanır ve 10 GB’a kadar Turkcell internet kazanma hakkına sahip olursunuz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

Turkcell GNÇ 1 GB Turkcell İnternet Kazanma

26 yaş altı genç kullanıcılarına hitap eden GNÇ uygulaması ile Turkcell, gençlerin çok fazla internet kullanımına çözüm üreterek bedava internet kazanma hakkı sunuyor. Bunun için telefonunuza BİP uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamada yer alan ‘’KEŞFET’’ bölümünü tıklayarak, Turkcell GNÇ kanalına girerek ‘’GNC1GB’’ yazdığınıza 1 ay kullanabileceğiniz 1GB Turkcell internet kazanma kampanyasına dahil olmuş oluyorsunuz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell’le Ödediğinizi Geri Veren Hatlar

Turkcell Yaani Uygulaması ile Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell tarafından yapılmış olan ‘’Yaani Arama Motoru’’ hem bilmediklerinizi öğrenme konusunda yardımcı olurken hem de bedava internet kazanmanızı sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken ise, ‘’Yaani’’ uygulamasını telefonunuza indirerek, arama için kullanmaktadır. Böylelikle 1 hafta kullanabileceğiniz internetiniz Turkcell internet kazanma kampanyası dahilinde hattınıza yüklenecektir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar için Hemen TIKLA!!!

BİP Messenger’a 5 Arkadaşını Getir ile Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell’in ücretsiz uygulaması BİP uygulaması üzerinden çevrenizdeki kişileri bilgilendirerek internet kazanabiliyorsunuz. BİP Messanger aracılığıyla çevrenizdekileri kişilere SMS atılıyor ve davet üzerine BİP Messanger uygulamasını kullanmaya başlayan 5 arkadaşınız sayesinde aylık 1 GB internet hattınıza yükleniyor. Turkcell internet kazanma yöntemleri arasında sunduğu farklı imkanlarla dikkat çeken BİP uygulaması sayesinde hem sevdiklerinizle mesajlaşabilir hem de görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı