Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Turkcell tarafından aboneleri için sunulmuş olan Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019 kampanyaları hakkındaki bilgileri sitemiz üzerinden takip edebilir ve kampanya kapsamında sunulan bedava internet paketlerinin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet

Tüm aboneler tarafından beklenen Kurban Bayramı’na yönelik bayram hediyelerine dair açıklama Turkcell tarafından yapıldı ve abonelerine herhangi bir ücret ödemeden bedava internet kullanımı sağlanacağı belirtildi. Turkcell Kurban Bayramı bedava internet haklarını aboneler bayram süresi boyunca kullanabilecekler.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Özellikle özel günleri ve bayramları unutmayan ve aboneleri ile birlikte kutlamak isteyen Turkcell, bu kampanyaları sayesinde de abone sayısını artırmayı başarırken, Türkiye’nin en çok abone sayışı ile lider GSM operatörü olarak Kurban Bayramı’nı da unutmuyor. 11 Ağustos 2019 Pazar günü başlayacak olan Kurban Bayramı için abonelerine bedava internet hediye edecek.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell, abonelerinin talepleri doğrultusunda en çok neye ihtiyaç duyduklarını dikkate alarak Kurban Bayramı hediyesini belirlerken, en çok istek alan bedava internet olduğu için bu bayram da abonelerine internet hediye ederek, bayram boyunca internetsiz kalmamalarını sağlıyor. Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2019 hediyesi olarak tüm abonelerine 1 GB bedava internet hediye ederken, bayram hediyesi için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan otomatik olarak abonelerinin hatlarına yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019

2019 yılı Kurban Bayramı için Turkcell tarafından tüm abonelerine 1 GB bedava internet hediye edilirken, BİP kullanıcılarına da uygulamada kullanmak üzere 1 GB bedava internet hediye ediyor. Ayrıca Yanii Arama Motoru üzerinden bir arama yapan abonelerine de bedava internet hediye eden Turkcell, Dijital Operatör üzerinden de Salla Kazan ile Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2019 bayram hediyeleri vermeye devam ediyor.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Katılım Şartları Nelerdir?

Turkcell tarafından düzenlenen Kurban Bayramı hediyelerine sahip olmak için aktif olarak Turkcell abonesi olmak yeterlidir. Kampanyaya katılım açısından herhangi bir SMS ya da farklı bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

  • Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2019 kapsamında yüklenen bayram hediyeleri kullanımı bittiği zaman bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
  • Kampanya süreci boyunca kullanılmayan bedava internet paketleri otomatik olarak silinecektir.
  • Bedava internet kullanım haklarına dair bilgi edinmek için 2222’ye ‘’KALAN’’ yazarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2019 kapsamında yüklenecek olan internet paketi sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

 

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı