Bedava İnternet

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Hiçbir özel günü unutmayan Turkcell, aboneleri için özel günleri kutlamak adına farklı hediyeler düzenlenirken, Turkcell için klasik haline gelen bayram hediyeleri bu yıl da aboneleri için sunuluyor ve Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bütün aboneleri için 1 GB bedava internet hediye ediyor.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell abonelerinin bayramlarını kutlamak adına Turkcell tarafından düzenlenen bir kampanya olmakla birlikte abonelere farklı hediyeler sunulmaktadır.

Kurban Bayramı’na Özel 1 GB Bedava İnternet

Faturalı ve hazır kart kullanıcıları için düzenlenmiş olan Turkcell bedava internet kampanyası ile tüm abonelerin hatlarına 1GB bedava internet Kurban Bayramı’na özel otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Kurban Bayramı BİP Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı boyunca BİP kullanıcılarını unutmuyor ve BİP uygulamasında kullanılmak üzere Turkcell bedava internet hediye ediyor.

Turkcell Kurban Bayramı Yaani Kampanyası

Kurban Bayramı boyunca geçerli olmak üzere Yaani arama motorunu kullanarak arama yapan Turkcell aboneleri için 1GB Turkcell bedava internet hediye edilecek.

Turkcell Kurban Bayramı Dijital Operatör Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Dijital Operatör kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler, Play Store ya da İOS aracılığıyla uygulamayı telefonlarına indirmelidir. İndirme sonrasında uygulamanın kullanılması sonucunda bayram boyunca geçerli olacak Turkcell bedava internet otomatik olarak hatta yüklenecektir.

Turkcell Kurban Bayramı Salla Kazan Kampanyası

Kurban Bayramı nedeniyle Salla Kazan uygulaması ile Turkcell bedava internet kazanılabilir. Bunun için Dijital Operatör üzerinden giriş yaparak Salla Kazan yapmak yeterli olmaktadır. Telefonunu sallayan kullanıcılar bayram boyunca kullanmak üzere bedava internet kazanacaktır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Kurban Bayramı bedava internet kampanyası düzenleyen Turkcell, abonelerinin Kurban Bayramı’nı kutlamak için aboneler 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Turkcell tarafından düzenlenen bu kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmamakla birlikte, farklı hediye paketlerinden faydalanmak içinde uygulamaları indirmek ya da Yani Arama Motoru üzerinden arama yapmak yeterli olmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra internet paketleri Turkcell tarafından tüm abonelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Katılım Şartları

Turkcell bedava internet kampanyası Kurban Bayramı için düzenlenen bir kampanya olmakla birlikte katılım için özel şartlar bulunmaktadır.

  • 2019 Kurban Bayramı’na özel hazırlanan bedava internet paketleri aboneler hatlarına bayram öncesi otomatik olarak yüklenecektir.
  • Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında hediye olarak verilecek olan internet paketinin kullanım süresi bayram boyunca geçerli olmakla birlikte haklar sonraki bir zamana devredilmeyecektir.
  • 2019 Kurban Bayramı kapsamında düzenlenen kampanya hem faturalı hem de hazır kart kullanıcıları için geçerlidir.
  • Turkcell Kurban Bayramı bedava internet paketlerinden faydalanmak adına için herhangi bir SMS gönderimi gibi farklı işlemlerin yapılmasına gerek yoktur.
  • Turkcell bedava internet paketi kampanya süresince yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Ne kadar Geçerli?

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası olarak aboneleri için sunulan 1 GB bedava internet paketi bayram öncesi hatlara yüklenecek ve bayram sonunda internet paketi kullanım süresi dolacaktır. Bayram boyunca kullanılmayan internet limitleri ise, Turkcell tarafından otomatik silinecektir. Kullanım sürelerine dair değişiklik yapma hakkı Turkcell’e aittir.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası’nı açıklamak için yazdığımız bu yazının alt tarafındaki ‘’Yorum’’ bölümüne duygu ve düşüncelerinizi yazmanız sonucunda sizlere özel olarak bedava internet kazanma yöntemini mail olarak göndereceğiz.

Eğer sadece Kurban Bayramı’na yönelik kampanyalar dışındaki Turkcell bedava internet paketlerine yönelik bilgi almak istiyorsanız da site üzerinde bulunan Turkcell kategorisine giriş yaparak detaylar hakkında bilgi sahibi olarak ve bedava internet paketleri kazanarak, keyif yapabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

25 Yorum

  1. Iyi bayramlar hayırlı günler huzurlu ve mutlu nice bayramlara inşallah bayram hediyesi nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu