Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Paycell Bedava İnternet

Turkcell Paycell Bedava İnternet

Turkcell düzenlediği kampanyalarla abonelerine bedava internet kampanyası sunarken, bu kampanyalarından bir tanesi de Turkcell Paycell bedava internet kampanyasıdır. Siz de bu kampanyadan faydalanarak, doyasıya internet kullanabilirsiniz.

Ülkemizin en fazla kullanıcıya sahip GSM operatörü Turkcell, hız kesmeden kampanyalarına devam ederken Paycell’li olan aboneleri için 3 GB bedava internet sunuyor.  Paycell avantajlarından faydalanmak için hattınızı Paycell’e geçirerek, bedava internet kampanyaları ile birlikte farklı kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Paycell kampanyalarından haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Paycell kampanyalarından faydalanmak için faturalı ya da faturasız hat kullanıcı olmanız fark etmeksizin Paycell kartı satın almanız yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

Turkcell Paycell Bedava İnternet

Nasıl Paycell Kart Sahibi Olunabilir?

Tüm Paycell kampanyalarından faydalanmak için Paycell kartı satın almanız gerekmektedir. Üstelik herhangi bir yaş sınırının bulunmadığı gibi 7’den 70’e herkes bu karttan ve kampanyalarından faydalanabiliyor. Paycell kartı için para yüklemeniz gerekmektedir ve bunun için iki farklı yoldan birini tercih edebilirsiniz. Bunlardan biri Turkcell bayilerinden Paycell kartınıza yükleme yapmak, diğeri ise Denizbank aracılığıyla ödeme yapmaktır.

Turkcell Paycell kartını ise;

  • D&R mağazaları ya da online mağazaları,
  • Turkcell bayileri,
  • Turkcell online mağazalarından alabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza ‘’Paycell’’ uygulamasını indirerek de sanal kartınızı indirerek, kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Paycell kartınıza sahip olduktan para yüklemesi yaptıktan sonra, alışverişe başlayabilir ve yüklediğiniz para sayesinde sizin için tanımlanmış olan Paycell bedava internet kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mayıs 2020 Bedava İnternet Paketleri

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Paycell kartı ile bedava internet kazanmak adına yapmanız gereken kartınıza 50 TL ve üzeri para yüklemenizdir ve 50 TL yükleme sonrasında hattınıza 1 GB bedava internet yüklenir. Toplam olarak bu kampanyadan 3 kez faydalanabilir ve böylelikle 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Paycell ile 3 GB bedava internet kazanabilmek için kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2019 tarihi olarak açıklanmış olup, kampanyadan haftalık internet kullanımı olarak yararlanabilirsiniz.

Sizde başta Paycell kampanyaları olmak üzere Turkcell tarafından hazırlanmış tüm kampanyalardan haberdar olmak sitemizi takip edebilir ve bedava internet kampanyalarından süresi dolmadan faydalanabilirsiniz.

Spread the love

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı