Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Ramazan Ayı’nın bitmesine günler kala GSM operatörleri bayram hediyeleri hazırlarken, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle ülkemizde de alınan tedbirler kapsamında evde çokça vakit geçiren abonelerini düşünen Turkcell, Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak bedava internet sunmaktadır. En eski GSM operatörü olan Turkcell, abonelerinin ihtiyaç analizini doğrultusunda hediyesini belirlerken, aboneleri için hazırladığı bedava internet paketi ile Ramazan Bayramı’nda birbirinden uzakta olmak zorunda olan abonelerini sevdikleriyle birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Ramazan Bayramı nedeniyle Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi ile abonelerinin karşına çıkmayı planlayan Turkcell’in bayram fırsatları mevcut tarifenize ekstra ilave edilecek olup, herhangi bir ücret ödemeden keyifli bir bayram geçirmenizi sağlayacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika 2020

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi Bedava İnternet

Ramazan Bayramı süresince korona virüs salgını nedeniyle evden çıkamayacak olan abonelerini düşünen Turkcell, geçtiğimiz bayramlarda düzenlenen Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak hazırlanan hediyelerine oranla daha fazla seçenek sunarak sevdiklerinizle bayram boyunca internet üzerinden iletişim sağlayarak özlem gidermenize

Bayram boyunca geçerli olacak bedava internet kampanyasından yararlanmak için yazımızın devamında verilen yönergeleri takip etmeniz gerekirken, Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak abonelerine 10 GB bedava internet paketi hediye etmektedir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Özel günleri unutmayan Turkcell, geçtiğimiz dönemlerdeki kampanyalarına nazaran farklılık sunarak Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak zor günler geçiren abonelerine destek olmak için 10 GB bedava internet paketi hediye etmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 2020 Haftalık 5 GB Bedava İnternet

Ramazan Bayramı’na özel sunulacak olan bedava internet paketi sahibi olmak için hattınızın sağlaması gereken özel bir koşul bulunmamakla birlikte herhangi bir yere mesaj göndermenize gerek kalmadan bayram günü Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi hattınıza otomatik yüklenecektir.

Faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olmanız fark etmeksizin 10 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecek olup, böyle bir talebinizin olacağını düşünmemize rağmen kampanya katılımınızı iptal ettirmek istemeniz durumunda 0 532 532 00 00 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi internet paketinizi iptal ettirmek istediğinizi müşteri temsilcinize söylemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ayrıca bayram boyunca kalan kullanımlarınızı takip etmek için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasından faydalanabileceğiniz gibi 2222’ye ‘’KALAN’’ yazarak kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Kullanım detaylarınız düzenli olarak güncellenmekte olup, bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Son olarak Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi kampanyası için bilmeniz gereken ise, sunulacak olan bedava internet paketin sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olacağıdır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

49 Yorum

  1. TURKCELL’den çok memnunum
    İyiki Turkcell’i oldum
    Turkcell’in paketleri ne kadar pahalı olursa olsun o paranın hakkını veriyor

  2. İyi ki turkcelliyim iyi ki turkcelldeyim.Bu operatör her türlü imkanı sunuyor.Dünyada birincisin turkcellim.Çok yaşa turkcell.

  3. DddsdddssssdggfgggggggggyggggggggghjjuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjfgghJkkkkshsgshsjsoshgjsjsfsjsdshhssjsjfshshshskskshsjskhshdkdjdjdjkdkdkdmcndkdkdkdkdkkdkdkdkdkdkdkd

  4. Turkcell en hızlı ve en güzel operatör özel gün de müşterilerini hep sevindiren operaror herkese tavsiye ederim 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı