Bedava İnternet

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022 yılı için henüz aktif olarak başlamamış olmakla birlikte, 1-2 gün içinde yepyeni kampanyalarla kullanıcılarına ramazan hediye paketleri sunulacağı düşünülmektedir. Ama bu süreçte bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar, daha önce verdiğimiz ve şuan vereceğimiz kampanyalardan faydalanarak, Turkcell ramazan internet kampanyası olarak değerlendirilebilir.

Turkcell Ramazan İnternet Paketi

Turkcell ramazan hediye 2020 ve 2021 yıllarında olduğu gibi bu yıl da devam edecek ve sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacaktır. Turkcell ramazan hediye 2022 yılında farklı paketlerle kullanıcıları için sunulmuş olup, bu yıl da aynı paketlere ilave paketlerle Turkcell kampanyaları devam edeceği öngörülmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell 1 GB Ramazan Bedava internet

Turkcell ramazan internet kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet sahibi olmak adına BİP uygulaması üzerinden 15 farklı arkadaşınıza mesaj atmanız yeterli olacaktır. Uygulama ramazan ayı boyunca geçerli olmakla birlikte, 1 GB internet haftalık kullanımlarda geçerli olacaktır.

Turkcell 2 GB Ramazan Bedava internet

Turkcell ramazan hediyesi olarak 2 GB hediye internet sahibi olmak için kullanıcıların BİP uygulaması üzerinden en az 20 farklı arkadaşına mesaj göndermesi gerekmektedir. 1 hafta boyunca kullanılabilecek 2 GB internet sayıya ulaşıldığı zaman haftalık olarak hattınıza yüklenecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Bedava İnternet 2022 Fizy Kampanyası Devam Ediyor

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell 10 GB Ramazan Bedava internet

Turkcell ramazan hediyesi olarak 10 GB bedava internet sahibi olmak için BİP uygulaması üzerinden 50 farklı arkadaşınıza mesaj göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra 10 GB hediye internet hattınıza aylık kullanmak üzere tanımlanacaktır.

Turkcell Ramazan Sahur Kampanyası

Turkcell ramazan sahur kampanyası için sahurda kullanmak üzere bedava internet kazanmak için 5 kullanıcıya mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Hattınıza 2 GB internet otomatik olarak yüklenir ve siz de gece 02:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında rahatça internete girebilirsiniz.

Turkcell Ramazan hediye paketleri bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte SMS ve konuşma paketleri olarak da sunulmaktadır. Aynı zamanda ramazan boyunca konuma yapan aboneler, konuşma süreleri kadar bedava konuşma hakkına Ramazan Bayramı boyunca sahip olabilirler. Konu ile ilgili detayları takip etmeye devam edeceğiz ve paketler aktif hale geldiği anda sizlerle paylaşacağız.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

5/5 - (1 vote)

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu