Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Türkiye’de en çok tercih edilen GSM operatörlerinden olan Turkcell, mobil hat kullanıcılarının internet, konuşma ya da SMS gibi ihtiyaçlarını gidermek için “Salla Kazan” adlı kampanyası ile 2017 yılından beri hediyeler dağıtmaya devam etmektedir.

Salla Kazan uygulamasını kullanan aboneler Turkcell Salla Kazan bedava internet paketleri kazanırken, konuşma ve SMS paketlerine ilave olarak farklı promosyonlarda kazanmaktadırlar.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Turkcell Salla Kazan, Turkcell tarafından Dijital Operatör üzerinden sunulan bir uygulama olup, kullanan abonelere bedava internet olmak üzere farklı hediyeler kazandırmaktadır. Salla Kazan ile kazanabilecek hediyeler arasında;

 • Günlük 1 GB internet,
 • Haftalık 5 GB internet,
 • Haftalık 10 GB internet,
 • Aylık 1 GB internet,
 • Aylık 3 GB internet,
 • Aylık 10 GB internet,
 • Aylık dergilik paketi,
 • Aylık Fizy paketi,
 • Aylık TV+ paketi,
 • Haftalık Her Yöne 10.000 dakika gibi daha onlarca farklı hediye yer almaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Kriterleri

Turkcell Salla Kazan kriterleri doğrultusunda abonelerine hediyeler sunmaktadır.

 • Turkcell Salla Kazan Kampanyası için Turkcell abonesi olmanın dışında hem faturalı hem da faturasız bireysel ve kurumsal aboneler katılabilmektedir.
 • Salla Kazan Kampanyası sırasında verilen hediyeler; internet, SMS, indirim çeki, TV+ üyeliği, Fizzy Üyeliği ya da konuşma olarak değişkenlik göstermektedir.
 • Turkcell Hazır kart aboneleri her aylık 30 TL yükleme yapmaları sonucunda ek olarak 1 defa daha Salla Kazan’a katılma hakkı kazanmaktadır.
 • Kampanya her hafta Cuma günü yenilirken, hediye kullanım süresi Perşembe gününe kadar geçerli sayılmaktadır.
 • Salla Kazan ile kazandığınız hediye ve kullanım süresine yönelik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kazandığınız hediye tutarı internet ya da konuşma ne olursa olsun tarifenizden düşmez, tarifenize ek olarak uygulanır. Hediyeniz bittikten ya da süresi dolduktan sonra kullanımlar tarifeden düşmeye başlar.
 • Turkcell aboneleri için doğum günlerine özel, doğum günü hediyesi olarak ek bir defa daha Salla Kazan’a katılma şansı vermektedir.
 • Tüm hediyeler sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Kazandığınız hediyeler kullanım süresi olsa bile yeni haftaya devredilemez ya da diğer abonelere hediye edilemez.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanmak için Play Store ya da App Store kullanılarak ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapabilmek adına ‘’SİFRE’’ yazılıp 2222’ye SMS olarak ücretsiz gönderilmesi gerekmektedir. Gelen şifre ile telefon numaranızı kullanarak Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasına girdikten sonra sayfanın sol tarafında bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutusuna tıklayarak, telefonunuzu bir kez sallamanız sonucunda hediyenizi kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan uygulaması herkese aynı hediyeleri vermemektedir. Abonelerin kullanımlarına göre yani tarifelerine göre hediyeler belirlenmekte olup, Platinum müşterileri için sunulan hediye 20 GB bedava internet olabilirken 30 TL fatura ödeyen aboneye 1 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell Salla Kazan hilesi diye bir şey bulunmamaktadır. Çünkü sistem tarafından her şey belirlenmektedir. Ama kullanan abonelerin tecrübesine bağlı olarak elde veriler vardır ki; bunun ilki telefonun aşırı sallanmaması sonucunda genelde internet hediye edilirken, sabahın erken saatlerinde Salla Kazan uygulamasına katılmak daha yüksek kapasiteli hediyeler verilmesine neden olmaktadır. Akşam saatleri hediyeler düşerken, kullanım süreleri de azalmaktadır. Özellikle internet kazanmak istiyorsanız sabah 05:00 – 07:00 saatleri ile gece 01:00 – 03:00 saatlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Cumhurbaşkanından 1 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Salla Kazan Dergilik Uygulaması

Turkcell Salla Kazan uygulamasından ek bir hediye kazanmak istiyorsanız, bunun için ‘’Dergilik’’ uygulamasını telefonunuza indirerek, herhangi bir dergiyi ya da gazeteyi indirmeniz sonucunda hattınıza 1 GB bedava internet yüklenmektedir. Daha sonra hediye olarak ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanmak üzere bedava internet kazanabilir ve dergi ya da gazeteleri ücretsiz olarak hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan APK

Salla Kazan, Turkcell tarafından sunulan ve telefonunuzu sallayarak hediye kazanmanızı sağlayan bir programdır. Dijital Operatör uygulamasının telefona indirilmesi yeterlidir. Hediye kazanmak için tek yapmanız gereken telefonunuzu sağa sola sallamaktır.

 • VPN kullanılarak ya da Proxy gibi hileli yollar kullanılarak giriş yapan aboneler için Salla Kazan’dan kazanılan hediyeler ödenmeyecektir.
 • Salla Kazan ile ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı