Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Şampiyon Paketlilere 1 GB Ücretsiz İnternet

Turkcell Şampiyon Paketlilere 1 GB ücretsiz internet

Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB ücretsiz internet kampanyası ile faturalı ya da faturasız hazır kart kullanıcıları kazanıyor. Kampanyadan bireysel ve kurumsal hat sahibi olanlar gün içerisinde aktif olması durumunda şampiyon paketli ise günlük kullanım için 1 GB bedava internet kazanacaktır.

Şampiyon Paket 1 GB İnternet Nasıl Alınır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanyadan şampiyon paketli olan bireysel ve kurumsal hat kullanıcıları faydalanabilmektedir. Kampanya kapsamında günlük kullanım için Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB bedava internet hediye edilecek olup, katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan otomatik yükleme yapılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Şampiyon paketi alıp Galatasaray’a destek olan Turkcell kullanıcıları Kasımpaşa maçına özel yeni transferlerin kutlanması amacıyla maç günü için Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB bedava internet hediye edilecektir.

Turkcell Şampiyon Paketlilere 1 GB Ücretsiz İnternet

Turkcell Şampiyon Paket Nedir?

Turkcell Şampiyon Paket, Galatasaray takımı hayranlarına özel hazırlanmış ek pakete verilen isimdir.

Turkcell Şampiyon Paketi’ni satın almak için telefonunuza ‘’GS9’’ yazıp SMS olarak 2200’a gönderebilirsiniz. Paket almak için SMS dışında Dijital Operatör uygulamasını kullanabileceğiniz gibi Turkcell bayilerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden de satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB ücretsiz internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Şampiyon Paket Detayları

Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB ücretsiz internet kampanyası 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte kampanyadan,

  • Prepaid Sarı Paket,
  • Bireysel postpaid,
  • Kırmızı Paket,
  • Şampiyon paketleri kullanıcıları faydalanabilmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Paket satın alan kullanıcılara özel Galatasaray’ın maç kazandığı günler Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB ücretsiz internet hediye edilecektir. 24 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacak olan bedava internet paketi günlük kullanım için geçerli olacaktır. Bedava internet paketi sadece kazanılan maçlar için geçerli olduğu için yenilenmez ve kalan kullanım söz konusu olursa devretme söz konusu değildir.

Kullanıcılar, gönderilecek olan bilgilendirme mesajı sonrası Turkcell şampiyon paketlilere 1 GB ücretsiz internet paketini kullanmaya başlayabilirler. Hediye edilen internet bireysel kullanım için olmakla beraber ticari amaçla satılamaz ya da başkasına devredilemez. Ayrıca günlük bedava internet paketi yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı