Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell SMS Paketleri 2020

Turkcell SMS Paketleri 2020

Abonelerinin memnuniyetini taleplerini dikkate alarak sağlayan Turkcell, internet ve konuşma paketleri dışında mesajlaşma paketleri de sunarak Turkcell SMS paketleri 2020 kampanyaları sayesinde ekonomik bir şekilde mesaj paketlerine yönelik ihtiyaçları da karşılamaktadır.  Tarifelerinize dahil olan SMS paketiniz bittiği zaman Turkcell SMS paketleri içerisinden size uygun olanı tercih ederek SMS sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Turkcell SMS Paketleri 2019

Faturalı Turkcell SMS Paketleri

Faturalı Turkcell SMS paketleri hakkında bilgi vermeden önce Turkcell’de bir SMS ücretinin 40,75 Krş olduğunu belirtmek isteriz. Eğer siz de faturanız da ekstra ücretler görmek istemiyorsanız, Turkcell SMS paketleri içerisinden size uygun olanı tercih ederek hem mesajlaşmanın keyfine varabilir hem de yüksek faturalardan kurtulmuş olursunuz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020

Her Yöne 1000 SMS Paketi

Tarifenize ait SMS paketi bittiğinde Turkcell SMS paketleri içerisinden Her Yöne 1000 SMS Paketi satın alarak Turkcell’liler dışında tüm GSM operatörlerine ait numaralarla rahatça mesajlaşabilirsiniz. Aylık 1,05 TL’ye 1000 SMS sahibi olacağınız paketin sahibi olmak için *100# kanalı ile üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Süper SMS Paketi

Süper SMS Paketi sayesinde standart mesaj ücretine göre daha uygun fiyata yazışırken hem Turkcell’lilerle hem de diğer yönlerle de rahatlıkla mesajlaşabilirsiniz. Turkcell SMS Paketi olan Süper SMS paketi ile diğer yönlere 1000 SMS gönderebilirken, Turkcell’lilere 10.000 SMS hakkı sunulmaktadır. Tüm bireysel Turkcell faturalı hat kullanıcılarının kullanabileceği Süper SMS Paketi’ni satın almak için ‘’SUPER MESAJ’’ yazarak 2222’ye ücretsiz SMS olarak göndermeniz yeterli olmaktadır. Paket ücreti 19 TL olmakla birlikte bu tutar aylık olarak faturanıza yansıtılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Ayrıca Turkcell SMS paketleri arasından hangisine katılmak istiyorsanız, Dijital Operatör üzerinden ya da Turkcell mağazalarından satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell SMS Paketleri 2019

Faturasız Turkcell SMS Paketleri

Turkcell faturasız hat abonesi olarak tarifenize ait olan SMS paketi bittiği zaman Turkcell SMS paketleri içerisinden tercih yapabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Şuan için Turkcell mesajlaşma ücreti 40,75 TL olup, MMS gönderimi için özel kampanya bulunmaktadır.

Turkcell MMS Paketi

Gönderdiğiniz mesajlarınızın renklenmesi için MMS gönderimi yapabilir ve MMS paketine ayda sadece 3 TL’ye sahip olabilirsiniz. Her yöne gönderebileceğiniz 30 MMS Turkcell SMS paketi satın almak için ‘’MMS PAKETI’’ ya da ‘’30 MMS’’ yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı