Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Her alanda kendini ispatlamış olan Turkcell kullanıcılarına Turkcell Superbox ile alt tapı ve kurulum gibi ekstra ihtiyaçlar olmadan internet bağlantısı kurmayı başarıyor. Oldukça kurtarıcı olan Superbox, internet bağlantısının zayıf olduğu durumlarda devreye girerek, 4.5G kalitesi ile internetinin rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor.

Turkcell Superbox Nedir?

Wireless to the home (WTTH) teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş olan Turkcell Superbox, fiber erişimi olmayan ya da ADSL üzerinden istediği performansı alamayan kullanıcılara için sunulan inovatif bir cihazdır. Superbox içerisinde Sim kart bulunan ve bu SİM kart sayesinde internet şebekesine ihtiyaç duymadan 4.5G baz istasyonuna bağlanarak internet hizmeti sunmaktadır.

Kablonun söz konusu olmadığı sistemde havadan 4.5G hızında internete bağlanılmasını sağlayan Turkcell Superbox, tüm evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sadece elektrik prizine takılarak kullanılmaya başlayan Turkcell Superbox sayesinde internetsiz ev kalmayacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Sürpriz Nokta İnternet Kampanyası

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox teknolojisi sayesinde internete girebilmek için öncelikle Turkcell Platinium kullanıcısı olmak gerekmektedir. Başvuru sırasında ikametgah bilgileri istenmekle birlikte, gerekli bilgiler Turkcell’e ulaştıktan sonra Superbox teknolojisini kullanmaya uygun olup olmadığı araştırılmaktadır. Eğer Superbox teknolojisi için uygun ise, randevu verilerek cihaz kullanıcıya kullanılmak üzere teslim edilmektedir.

Ayrıca Turkcell Superbox başvurusu için 0850 396 1923 Müşteri Hizmetleri aranılarak, başvuru süreci başlatılarak gerekli işlemlere devam da edilebilmektedir.

Turkcell Superbox Tarifeleri

Turkcell Superbox tarifeleri incelendiğinde kapasite ve hızına göre çeşitlilik gösterdiği görülmektedir. Tabi ki bu farklılıklar fiyatlara yansıyarak, farklı fiyatların ortaya çıkmasına da neden olmaktadır. Superbox tarifelerine bakıldığında;

  • Superbox 4.5G, 50 GB internet,
  • Superbox 4.5G, 100 GB internet,
  • Superbox 4.5G, 200 GB internet,
  • Superbox 4.5G, 500 GB internet olduğu görülmektedir.

Turkcell Suberbox Fiyat

Turkcell Superbox fiyat olarak incelendiğinde ise;

  • Superbox 4.5G, 50 GB internet 159TL
  • Superbox 4.5G, 100 GB internet 219TL,
  • Superbox 4.5G, 200 GB internet 269 TL,
  • Superbox 4.5G, 500 GB internet 399,9 TL olarak belirlendiği görülmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox Kullananlar

Turkcell Superbox kullananlar ile ilgili bilgi almak için araştırma yaptığımızda internet forum siteleri üzerinde kullanıcı yorumlarına ulaşabiliyoruz ve genel olarak yapılan yorumlar içerisinde Turkcell Superbox ile internet hızının çok hızlı olduğu ve oyun dahil farklı uygulamalara girildiği zaman internet hızında herhangi bir yavaşlamanın olmadığı belirtilmektedir.

Turkcell Superbox İletişim

Turkcell Superbox kampanyasından faydalanmak için Turkcell satış noktalarına başvuruda bulunabileceği gibi, Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de başvuru da bulunabilmektedir. Ayrıca Turkcell Superbox iletişim için 0850 396 1923 numaralı müşteri hizmetleri aranılarak başvuruda bulunulabileceği gibi, detaylar için bilgide alınabilmektedir.

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox Yorumlar

Turkcell Superbox yorumları internette yer alan forum siteleri dışında şikayet için var olan sitelere yapılabilmektedir. Site içerisinde yapılan yorumlardan sizlerde de paylaşarak, olumsuzluklar hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

‘’Turkcell Superbox Kurulumunu Yapmıyor’’

21 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden Superbox kullanımı için başvuruda bulundum. 2 gün sonra kurulum nedeniyle arandım ve iş yerinde toplantıda olmam nedeniyle cevap veremedim ve kurulum için sonra aranacağım belirtildi. Belirtilen süreden bugüne 13 gün geçmesine rağmen hala kurulum yapılmadı ve mağduriyetimi defalarca iletmeme rağmen inatla kurulum yapılmıyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 Bedava İnternet Paketleri

‘’Turkcell Haksız Kazançları!’’

10 mbps oyun oynarken Turkcell Superbox ile ping 70-80’ lere çıkıyor ve bu nedenle 159 TL’lik paketten 259 TL’lik pakete geçiş yaptık ve geçtikten sonra ping 1000-2000 arasına çıktı ve tekrar eski pakete dönmek isterken, 1 ay dönemeyeceğimiz belirtildi ve ay dolunca iptal sonucunda 410 TL fatura geldi. Faturayı ödeyerek iptal etil ve şimdi de 336 TL fatura geldi ve bununda ödenmesi gerektiği belirtiliyor. Üzerine de Suberbox cihazını kargolayarak, kargo adresine ulaştırmamıza rağmen artı cihaz ücreti tahsil edebileceğinizi belirtiyorsunuz.  Kullanmadığımız bir hizmet için 410+336 TL bir fatura çıkarmanıza rağmen hala cihaz bedeli nasıl tahsil etmeye çalışıyorsunuz? Turkcell benim için pişmanlıktır ve cihaz kampanya faturam dolduğu ilk gün hattımı başka operatöre geçireceğim.

Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar daha çoğaltılabileceği gibi yapılan şikayet yorumlarına Turkcell tarafından cevap verilmiş olup, müşteriler tarafından bazı yorumlar için memnuniyet mesajları dahi yayınlanmış ve sorunlarının çözümlendiği belirtilmiştir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı