Bedava İnternet

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

Yeni yıla az bir zaman kalırken GSM operatörleri aboneleri memnun etmek ve yeni abone kazanmak için 2020 yeni yıl bedava internet paketleri konusunda rekabete başlarken, hediyeleri hakkında da bilgi vermeye başladı. Yeni yıl internet paketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilir ve kampanyalara katılarak yeni yıla bol internetli girebilirsiniz.

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

Tüm özel günlerde olduğu gibi yeni yılda içinde hediyelerini hazırlamaya başlayan Turkcell, Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet kampanyaları ile dikkat çekerken yeni yıla özel cihaz kampanyaları ile de dikkat çekmektedir.

Yeni yıl için Turkcell’den ilk hediye Instagram kullanıcılarına gelirken yılbaşında bol bol paylaşım yapabilmeniz için 31 Aralık 2019 günü saat 18:00 itibarıyla ‘’Sınırsız Instagram’’ kullanımı başlamakta olup, 01 Ocak 2020 saat 23:59’ a kadar devam edecektir.

Ayrıca BİP Messenger uygulaması üzerinden bedava internet kampanyaları devam ederken, yeni yıla özel bir kampanya ile Turkcell 2020 yeni yıl bedava internet kampanyası düzenlenmekte olup, konuşmayı seven Turkcell aboneleri de unutulmamıştır. Turkcell tarafından yeni yıla özel 1000 dakika konuşma paketi ile birlikte 1000 SMS paketi ve 1 GB Turkcell bedava internet paketi de tüm abonelerine hediye edilmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

Türk Telekom her geçen gün daha çok büyüme devam ederken, özel gün bedava internet kampanyalarına katılım sağlayarak abone sayısını da artırmayı planlamaktadır. Bu nedenle diğer GSM operatörleri ile birlikte rekabete katılan Türk Telekom, Türk Telekom 2020 yeni yıl bedava internet paketleri ile abonelerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Yaptığı uygun fiyatlı tarifelere ilave olarak sürekli olarak bedava internet kampanyaları düzenleyen Türk Telekom, yılbaşının yaklaşması ile birlikte kampanyalarına hız verirken; Türk Telekom 2020 yeni yıl bedava internet hediyesi olarak abonelerine 750 konuşma ve 750 SMS paketine ilave olarak, 3 GB bedava internet paketini de hediye etmektedir.

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

2019 yılı kampanyaları ile aboneleri fazlaca mutlu eden Vodafone, bununla da sınırlı kalmayıp yeni yıl içinde Vodafone 2020 yeni yıl bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Yılbaşı akşamı sevdiklerinizle rahatlıkla haberleşmek ve paylaşım yapabilmeniz adına 1 GB bedava internet paketi hediye eden Vodafone, ayrım yapmaksınız tüm abonelerine otomatik olarak hediyelerini yükleyecektir. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, kalan kullanımlarınızı görebilir ve bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu