Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell yeni yılın ilk günleri itibarıyla Turkcell ücretsiz internet kampanyalarına devam ederken, kampanyalara katılımda çok kolaydır. Üstelik hediye limitlerine bakıldığında 10’a kadar internet hediye edildiği görülmektedir. Böylelikle yeni yıl için içinde paylaşımlarınıza devam edebilir ve sevdiklerinizle bol bol yazışarak, görüntülü konuşabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma

Turkcell ücretsiz internet paketleri kazanmak için uygulamalara girerek Turkcell tarafından sunulan hediyeleri almanız yeterli olmaktadır. Her uygulama tarafından sunulan ücretsiz internet paketleri farklı olmakla birlikte kullanım süreleri de farklılık göstermektedir. Yüksek miktarda Turkcell ücretsiz internet yapma amacına sahipseniz, her uygulamayı yükleyerek giriş yapmanız sonucunda hedefinize ulaşabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

Turkcell ücretsiz internet 2020 kampanyalarına katılım sağlamak için uygulamalara ulaşmanız yeterli olmaktadır. 2019 yılında olduğu gibi kampanyalarına devam eden Turkcell abonelerini memnun etmeye çalışırken, numara taşıma ya da yeni hat alma yöntemi sayesinde de yeni aboneler kazanmayı amaçlamaktadır.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Joker Hediyeler Kampanyası

31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli olan ‘’Joker Hediyeler Kampanyası’’ ile Turkcell ücretsiz internet kazanmak için bir üst tarife paketine geçiş yaparak fiyat farkına göre internet paketi kazanabilirsiniz. Turbo 3 GB, 5 GB ile 7 GB ve Platinum 10 kampanyalarına geçmek isteyen faturalı hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamazlar. Hediye internet paketleri verilirken fiyat farkı ile birlikte kaç yıllık Turkcell’li olduğunuza bakılarak Turkcell ücretsiz internet paketleri belirlenmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Fiyat Farkı       10- Abonelik Yaşı                        10+ Abonelik Yaşı

0 – 9 TL           12 ayda 1 defa haftalık 1 GB   12 ayda 1 defa haftalık 2 GB

10 – 24 TL       12 ayda 2 defa haftalık 1 GB   12 ayda 2 defa haftalık 2 GB

25+ TL              12 ayda 3 defa haftalık 1 GB              12 ayda 3 defa haftalık 2 GB

Turkcell ücretsiz internet paketi kazanıldıktan sonra alt pakete tekrar geri dönüş yapılırsa kazanılan ücretsiz internet paketi iptal olmaktadır. Ayrıca bedava internet paketlerinin kullanılabilmesi için SMS aktivasyon kodu gerekirken, ‘’JOKER’’ yazıldıktan sonra 2200’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Hediye paketlerin kullanımı da aylıktır.

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet Hilesi

Turkcell ücretsiz internet hilesi için en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi ‘’Salla Kazan’’ uygulamasıdır. ‘’Digital Operatörüm’’ uygulamasından ‘’Salla Kazan’’ giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallamak yerine sabit tutarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Ayrıca hazırkart kullanıcıları TL yüklemesi yaparak ‘’Salla Kazan’’ üzerinden ek sallama hakkı da kazanmaktadır.

Bunun dışında Turkcell ücretsiz internet hilesi olarak kullanılacak bir diğer yöntem de yine ‘’Salla Kazan’’  üzerinden olmakla birlikte hakkınızı kullandıktan sonra uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Telefonunuzun saat ve tarih ayarlarını değiştirerek, VPN yüklemesi yaparak ‘’Salla Kazan’’ a tekrar katılabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2017 fizy Kampanyası Devam Ediyor

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Turkcell ücretsiz internet kampanyaları yeni yılda da devam ederken, bazı kampanyalar yoğun ilgi görmesi nedeniyle tekrarlanmaktadır. Kampanyalara katılım için uygulama indirmek gerekmektedir ve uygulamalar Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz indirilmektedir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası

Turkcell ücretsiz internet kampanyası olarak katılım tarihi 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmış olup, fizy Premium üyelerine kazandırmaktadır. Kampanyaya katılan fizy üyeleri dinledikleri şarkı sayısına göre bedava internet kazanmaktadır. Radyo ve video dinlemeleri kampanya kapsamında değildir.

  • 250 MB kazanmak için bir takvim ayında 100 ile 249 şarkı arasında dinlenmesi gerekmektedir. Kazanılan 250 MB internet aylık kullanım için yüklenmektedir.
  • 500 MB kazanmak için bir takvim ayında 250 ile 499 şarkı arasında dinlenmesi gerekmektedir. Kazanılan 500 MB internet aylık kullanım için yüklenmektedir.
  • 1 GB kazanmak için bir takvim ayında en az 500 şarkı dinlenmesi gerekmektedir. Kazanılan 1 GB internet aylık kullanım için yüklenmektedir.

Sürpriz Nokta Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihine kadar uzatılan bir diğer Turkcell ücretsiz internet kampanyası ise ‘’Sürpriz Nokta Kampanyası’’dır. BiP uygulaması üzerinde yer alan ‘’Keşfet’’ bölümünde bulunan ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip etmeniz durumunda gerekli lokasyonlara giderek sürpriz hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Sürpriz Nokta Kampanyası kapsamında hediye toplama limiti günlük olarak 3 tane olarak belirlenmiş olup, aylık en fazla 10 adet hediye kazanılabilmektedir. Bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet

BİP Hediye Yarışı

1 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek olan ‘’BİP Hediye Yarışı’’ ile Turkcell ücretsiz internet paketi kazanmak için BİP üzerinden mesajlaşmanız ve arama yapmanız gerekmektedir. Atılan her mesaj 1 puan kazandırırken, yapılan aramaların saniye 2 puan, arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz 1 puan kazandırmaktadır. Eğer BİP uygulamasını ilk kez telefonunuza indiriyorsanız da 2.500 puan kazanabilirsiniz. Böylelikle en çok puan toplayan 305.000 kişi arasına girerek haftalık 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazan

Turkcell ücretsiz internet kazan kampanyalar sayesinde gerçekleşmekte olup, kampanyalarda genellikle uygulamalar üzerinden sunulmaktadır. Uygulamaları indirerek, kullanmanız sonucunda bedava internet kazanabilir ve dilediğiniz gibi ücretsiz interneti kullanabilirsiniz.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

SİM Kupon Biriktir Kampanyası

30 Nisan 2020 tarihine kadar ‘’SİM’’ uygulamasını telefonuna indiren Turkcell’liler Turkcell ücretsiz internet paketi kazanmaktadır. SİM uygulaması üzerinde yer alan ve günlük yüklenen kuponları toplamanız sonucunda,

  • 15 Kupon karşılığında haftalık 1 GB,
  • 30 Kupon karşılığında haftalık 2 GB,
  • 45 Kupon karşılığında haftalık 3 GB,
  • 60 Kupon karşılığında haftalık 4 GB internet kazanabilirsiniz.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. ✵𝐮𝐳𝐮𝐧 𝐬𝐮𝐫𝐞𝐝𝐢𝐫 𝐭𝐮𝐫𝐤𝐜𝐞𝐥𝐥 𝐮𝐲𝐞𝐬𝐢𝐲𝐢𝐦 𝐠𝐞𝐫𝐜𝐞𝐤𝐭𝐞𝐧 𝐤𝐚𝐦𝐩𝐚𝐦𝐲𝐚𝐥𝐚𝐫𝐨 𝐞𝐟𝐬𝐚𝐧𝐞 𝐛𝐢𝐫 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı