Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Diyabet hastası olan milyonlarca insanın umudu olan insülini 1921 yılında bulan Fredrick Bantig’in doğum günü anısına 14 Kasım günü düzenli olarak ‘’Dünya Diyabet Günü’’ olarak kutlanmaktadır. Yapılan etkinliklerle diyabet hastalığına dikkat çekilirken, her geçen gün sayısı gittikçe artmakta olan diyabet hastalığı için insanların bilgilendirilmesi yapılmaktadır.

Yapılan etkinlikler kapsamında Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü bedava internet kampanyası düzenleneceği düşünülmekte olup, konu ile bilgilendirme GSM operatörleri tarafından yapılacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Turkcell Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Toplumsal konulara karşı oldukça duyarlı olan Turkcell tarafından insan sağlığı için oldukça tehlikeli olan diyabet hastalığına dikkat çekmek için Turkcell bedava internet kampanyası düzenlenmesi beklenmektedir.

Özel günlerde verdiği hediyelerle dikkat çeken Turkcell, özel günlere özel düzenlediği kampanyalar kapsamında verdiği Turkcell bedava internet paketlerini otomatik olarak abonelerinin hatlarına yüklemektedir.

Genellikle kampanyalar o güne has düzenlenmekte olup, bedava internet paketleri günlük kullanım için abonelere hediye edilmektedir. Gün sonunda abonelerinin otomatik kullanım hakları sona erdirilmektedir.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Türk Telekom Dünya Diyabet Günü bedava internet kampanyası düzenlemesi beklenen GSM operatörleri arasında olmakla birlikte bedava internet kampanyaları ile dikkat çekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Özel günlerde verdiği bedava internet paketlerini abonelerinin kullanabilmesi adına otomatik olarak yükleyen Türk Telekom, Türk Telekom bedava internet kampanyalarını güne özel kullanım için sunmaktadır. Gün sonunda bedava internet paketleri kullanım hakkı sona ermektedir.

Detaylar hakkında bilgi alabilmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek paketleriniz hakkında bilgi alabilir ve uygulama üzerindeki ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak da Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Vodafone Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Yaş ortalaması gittikçe düşmekte olan diyabet hastalığına dikkat çekmek için bu yıl farklı etkinlikler düzenleneceği açıklanmakta olup, Vodafone tarafından da Vodafone Dünya Diyabet Günü bedava internet kampanyası düzenlenmesi beklenmektedir.

Abonelerinin özel günlerini, dini ve milli bayramları bedava internet paketleri ile kutlayan Vodafone, hediyelerini otomatik olarak abonelerinin hatlarına yüklemektedir. O güne özel olarak sunulan kampanya gün sonunda bitmekte olup, kalan kullanım olması durumunda da Vodafone bedava internet paketi otomatik silinmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı