Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Özel günlerde de aboneleri memnun etmek için birbirleri ile düzenledikleri kampanyalar ile rekabet halinde olan GSM operatörleri, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel tüm abonelerine bedava internet paketi hediye etmektedir.

Turkcell 10 Kasım Hediyesi

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle Turkcell 10 Kasım bedava internet tüm Turkcell abonelerine hediye edilmekte olup, ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden bedava internet paketleri takip edilebilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet

Turkcell 10 Kasım bedava internet kampanyası sayesinde bedava internet kazanmak için ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması ile hem hattınıza dair tüm işlemleri yapabilir hem de Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell 10 Kasım bedava internet için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra ana sayfada sol tarafta yer alan ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına katılarak, telefonunuzu bir kez sallamanız durumunda Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenecek ve yükleme sonrası bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

10 Kasım günü için düzenlenecek olan Turkcell 10 Kasım bedava internet paketi kullanım süresi sadece o güne has olmakla birlikte gün sonunda kalan kullanımlarda otomatik silinecektir.

Vodafone 10 Kasım Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Vodafone 10 Kasım bedava internet paketi tüm Vodafone abonelerine ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2019

Vodafone bedava internet kampanyası ile bedava internet kazanmak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirmediyseniz hemen indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrada uygulama üzerinde bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ uygulamasına giriş yaparak Vodafone 10 Kasım bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile hattınıza yönelik ödemelerden kalan kullanımlara kadar tüm işlemlerinizi takip edebilir ve fatura aşım derdine kullanımlarınızı takip ederek son verebilirsiniz.

Tüm Vodafone abonelerine Vodafone 10 Kasım bedava internet paketi otomatik olarak yüklenecek olup, gün sonunda bedava internet paketi kullanım süresi dolacaktır.

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Atatürk’ü Anma günü ne özel sunulacak olan Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketleri tüm abonelere ücretsiz olarak yüklenilecek olup, detaylar ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden takip edilebilecektir. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ adlı oyuna katılarak da hem eğlenirken hem de Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel yüklenecek olan Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketi o güne özel abonelerine yüklenilecek olup, gün sonunda kalan kullanımlar otomatik silinecektir. Konu ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Türk Telekom Yemişim internetini.uluslararası görüşmeye kapalı telefonumdan bilgim olmadan yurtdışı arama olmuş Fas Tunus Houston gibi ülkeler aramışım güya 1300 lira fatura çıkarmışlar müşteri hizmetlerini arıyorum adam gibi muhatap yok türk Telekom bölge müdürlüğü ne başvuruyorum yok efendim genel merkezden çözümlenmesi gerekiyormuş yerim bedavalarını aklı olan Türk Telekom kullanmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı