Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

En büyük GSM firması olarak Turkcell, birçok mobil hat kullanıcısı için hizmet vererek her geçen gün devleşirken, özel günleri de unutmayarak abonelerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Bu özel günler arasında yer alan Turkcell yılbaşına özel bedava internet kampanyaları ile diğer GSM operatörleri ile rekabeti kızıştırırken, kendi aboneleri tarafından takdir kazanmayı da başarmaktadır ve bu nedenle diğer yıllarda olduğu gibi bu yılbaşı içinde abonelerinin yüzünü güldürmeyi isteyen Turkcell, hazırladığı fırsatlar ile memnuniyeti sağlayacağa benziyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

GSM operatörleri tarafından hazırlanan yılbaşı bedava internet kampanyaları farklılık gösterirken, Turkcell bu konuda yoğun bir şekilde çalışarak kampanyalarını sürekli genişletmeye çalışmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan 2020

Turkcell yılbaşına özel bedava internet kampanyalarını yenilerken, Yılbaşı Salla Kazan Kampanyası için bedava internet dışında büyük hediyelerde koymaktadır. 2020 yılı hediyeleri arasında yer alan iPhone X ve Playstation 4 gibi büyük hediyelerin bulunduğu kampanya detaylarını öğrenmek için Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı 5 GB Bedava İnternet

Yılın son günü olan 31 Aralık 2019 tarihine kadar otomatik ödeme talimatı veren Turkcell’liler yılbaşına özel bedava internet kazanıyor. Bunun için otomatik ödeme talimatı verdikten sonra ilk faturanızın otomatik ödeme talimatıyla gerçekleşmesi sonucunda 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet paketiniz hattınıza otomatik tanımlanıyor. Ayrıca tüm kullanımlarınız bittiği zamanda bilgilendirme mesajı gönderilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

Turkcell BİP Yılbaşı Bedava internet

Turkcell BİP uygulamasını henüz kullanmaya başlamadıysanız, hemen sanal mağazalardan yükleyiniz ki yılbaşı kampanyaları hakkında detaylara ulaşarak bedava internet kampanyalarına katılım sağlayabilirsiniz. Hatta bununla da sınırlı kalmayıp BİP uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızı davet etmeniz üzerine 1 GB bedava internet de kazanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Turkcell GNÇ Yılbaşı Bedava internet

Turkcell yılbaşına özel bedava internet kampanyalarından faydalanmak için telefonunuza Turkcell GNÇ uygulamasını indirerek kazanabilirsiniz. Uygulama içerisinde size özel kampanyalara katılım sağlayarak bedava internet kazanabilir ve sevdiklerinizle rahat bir paylaşım yapabilirsiniz.

Yılbaşına Özel İnternet Nasıl Alınır?

Tüm Turkcell abonelerinin olduğu gibi siz de Turkcell abonesi olarak 2020 Turkcell yılbaşına özel internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, yılbaşı kampanyaları öncesinde Turkcell bedava internet kampanyalarını takip ederek bedava internet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca bu süreç içerisinde telefonunuza ‘’Dijital Operatörüm’’ ile ‘’BİP’’ uygulamalarını indirerek, 2020 yılı için Turkcell yılbaşına özel bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell tarafından yukarıdaki kampanyalar dışında bazı kullanıcıları için Turkcell yılbaşına özel bedava internet paketleri sunulmakta olup, SMS ile bilgilendirme yapılarak hatlarına otomatik olarak bedava internet yüklenmektedir.

Yorum Yap, İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle olacak şekilde gönderen herkese Turkcell bedava internet taktiğini gönderiyoruz. İletişim bilgilerinizi doğru girmeyi unutmayın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı