Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell’le İnternetini İkiye Katla

Turkcell’le İnternetini İkiye Katla

Turkcell kampanyalarına ara vermezken bu sefer ki kampanyası ile hazır kart müşterilerine bedava internet kazandırıyor. Turkcell en çok abone sayısı ile Türkiye’de birinci sırada olan GSM operatörü olarak, rakiplerinin kendisine yetişmesine izin vermemek adına sürekli kendini yeniliyor ve hem faturalı hat kullanıcıları hem de hazır kart kullanıcıları için kampanyalar düzenleyerek, bedava internet ya da farklı hediyeler ile abonelerine kazandırmaya devam ediyor.

Turkcell’le İnternet İkiye Nasıl Katlanır?

Turkcell internet adresi üzerinden ya da ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması aracılığıyla 10 TL ödeme yapan hazırkart kullanıcıları internetini otomatik olarak ikiye katlıyor ve rahat rahat internetin keyfini çıkarıyor. Aktif olarak Turkcell kullanıcısı olan aboneler 31 Mayıs 2019 tarihine kadar ‘’Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası’’ ndan faydalanarak, internet paketlerini ikiye katlayarak interneti doyasıya kullanabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Kampanyadan faydalanmak için abonelerin ücretli bir internet paketi kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Turkcell’le İnternetini İkiye Katla

Turkcell’le İnternetini İkiye Katla Katılım Detayları

Turkcell’le internetini ikiye katla katılım ilgili detaylara uyulmaması durumunda kullanıcı yaptırımlara maruz kalabilmektedir.

  • Bir abone aynı paketten tek bir kez faydalanabilir. Bir paket kullanımı bitmeden yeni bir katlama işlemi yapılamaz.
  • Kampanya katıldığı taktirde 4.5G abonesi olmayan kullanıcılar için hemen 4.5G aboneliği başlatılır ve müşteri tüm kriterleri karşıladığı zaman kampanyaya dahil edilir ve SMS yolu ile bilgilendirme yapılır. Paket kapsamında yüklenen bedava internet kullanımı yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • İnternet paketiniz bittiği zaman paket bitim tarihi geçerli olmak üzere internet aşım ücreti uygulanır.
  • Paket kullanımları paket bitim tarihinde sona erer, bir sonraki aya internet limiti devredilmez. Ticari amaçla kazanılan bedava internet paketi satılamaz ve satılması durumunda tespit edilmesi halinde yasal işlem yapılır ve kullanıcının hattı iptal edilir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı