Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell’le Ödediğinizi Geri Veren Hatlar

Turkcell’le Ödediğinizi Geri Veren Hatlar

Turkcell faturasız hat kullanıcıları yani hazır kart kullanıcıları için avantajlı fırsatlar sunmaya devam ederken ‘’Turkcell’le Ödediğinizi Geri Veren Hatlar’’ adlı kampanya ile hat açılışına özel bol bedava internetli hediyelere ilave olarak, 3 ay boyunca yüklediğiniz paketler dışında 15 GB bedava internet hattınıza yükleniyor.

Kampanya katılım için en son tarih 31 Aralık 2019 belirtilmiş olup, avantajlı ‘’Hazır Kart Tanışma Setleri’nden birini seçerek bol bol bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti

Yeni bir hat alarak hazır kart müşteri olacak abonelerine yönelik düzenlenmiş kampanya ile hattınız 35 TL cep kredi ile beraber 6 GB bedava internet ile açılacak. Hediye olarak sunulan 35 TL kapsamında konuşma ve SMS ile beraber internet ve KDV kullanımlarında geçerli olacaktır. Bununla da sınırlı kalmayan Turkcell, 3 ay boyunca kullanabilecek toplam 15 GB bedava interneti de hediye ediyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Turkcell’le Ödediğinizi Geri Veren Hatlar

Kampanya kapsamında hediye olarak sunulan başlangıç 6 GB bedava internet içerisinde 3 GB Tanışma Seti kampanyası sunulmakla birlikte 3 GB hediye internet olarak sunulmaktadır. Toplam 6 GB olarak sunulan internet aylık kullanım için sunulmakta olup, 1 ay içerisinde kullanılmadığı zaman diğer aya devretmez.

Üstelik Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşteriler, hat açıldıktan 30 gün içerisinde ‘’HAT HEDIYESI 5GB’’ yazarak, SMS olarak 2200’a göndermeleri durumunda SMS gönderimini takip eden 90 gün boyunca 25 TL ve üzeri TL yüklemeleri durumunda 5 GB internet hediye edilecek. Askercell abonesi olanlara ise, 5 GB internet yerine 100 dakika her yöne 1 ay boyunca kullanabilecekleri konuşma süresi hediye edilecektir.

Süper Hazır Kart Tanışma Seti

Yeni hat alıp, hazır kart kullanıcısı olacak Turkcell müşterileri için düzenlenen Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan abonelerin hatları her yöne 1000 dakika konuşma süresi ve 250 SMS’ e ilave olarak 9 GB bedava internet ile açılacak.  6 GB internet Süper Hazır Kart Tanışma Seti kapsamında sunulacak olup, 3 GB internet ise kampanya hediyesi olarak kullanıcılarına sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Çıldırdı! Günlük 5 GB Ücretsiz İnternet Veriyor

Ayrıca hat açılışına özel ilk 30 gün içerisinde ‘’HAT HEDIYESI 5 GB’’ yazıp 2200’a SMS gönderen aboneler 5 GB bedava internet hakkından da faydalanabilirler. 3 ay boyunca 25 TL ve üzeri TL yüklemeleri durumunda 5 GB bedava internet kampanyası devam edecek ve abone konu ile ilgili SMS ile bilgilendirilecek. İnternet kullanımı aylık olmakla birlikte 1 ay boyunca kullanılmayan paketler bir sonraki aya devretmez ve paketler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

1 Ağustos 2018 tarihi dikkate alınarak 25 yaş ve altında olan müşteriler Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanabilir. Hatları yurt içi kullanımlarda geçerli olmak üzere her yöne 750 dakika konuşma, 3 GB’ı gece olmak üzere toplam 7 GB bedava internet, 1000 SMS paketlerine ilave olarak bedava internetli BiP, Fizy ve Dergilik uygulamaları hediye olacak şekilde açılacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Operatörlerden 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı