Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası

Turkcell tarafından hem faturalı hem de hazır kart kullanıcılarına yönelik kampanyalar bitmezken, abone sayısıyla birinci olan GSM operatörü Turkcell, TL’li Haftalık Paket Kampanyası ile faturasız hat kullanıcılarını desteklemeye devam ediyor. Önemli olan ihtiyaçlarınızı belirlemek ve o doğrultuda paket tercihinde bulabilmektir.  Eğer sizin için konuşma süresi internet ve SMS paketlerinden daha önemli ise, TL’li Haftalık Paket Kampanyası ile 30 TL yükleme yaparak 500 dakika her yöne konuşma süresi ile beraber 15 TL ve 1 GB internet haftalık kullanım için hattınıza yüklenir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası Nasıl Alınır?

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası katılmak için öncelikle Turkcell hazır kart kullanıcısı olmanız gerekiyor. Daha sonra hattınıza 30 TL kadar TL yüklemeniz sonucunda hattınıza otomatik olarak her yöne rahatça konuşmanız için 500 dakika konuşma süresi yüklenirken, 1 GB ile birlikte 15 TL yüklemesi de gerçekleştirilir. TL’li Haftalık Paket Kampanyası kapsamında gerekli konuşma süresine sahip olmak için Turkcell Mağazaları’na giderek 30 TL yükleme yapmanız ve kampanya adını belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası

Turkcell’le TL’li Haftalık Paket Kampanyası Detayları

Haftalık kullanım için hazırlanmış olan paket, 7 günü kapsamakla birlikte abonelik süresince TL’li Haftalık Paket Kampanyası’na en fazla 4 kere katılabilirsiniz. Paket sadece Turkcell Nakit POS’ları ile ya da kredi kartı ile satın alınabilir ve SMS ile üyelik söz konusu değildir. 30 TL yükleme sırasında yüklenen 15 TL’lik Turkcell kredisinin kullanımı için belli bir süre bulunmamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ramazan İnternet Kampanyası 2020

TL’li Haftalık Paket Kampanyası katılım sağlayan aboneler 4.5G yurt içi hizmetinden faydalanmak içinde onay vermiş olarak kabul edilir. Böylelikle kullanıcı cihaz ve sim kartı da uyumlu olması durumunda direk olarak bir işleme ihtiyaç duyulmadan 4.5G hizmetine dahil edilir.

Ayrıca kampanyaya son katılım tarihi 15 Temmuz 2019 olmakla birlikte TL’li Haftalık Paket Kampanyası sayesinde 500 dakika konuşma süresi elde edilir. Kampanya kapsamında sunulan 15 TL yüklemesi hariç, konuşma ve internet paketleri haftalık kullanım için geçerlidir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı