Turkcell Bedava İnternet 2020

Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Ücretsiz İnternet Kampanyaları

GSM operatörleri tarafından mevcut abonelerini memnun etmek ve abone sayılarını artırmak amacıyla düzenlenen ücretsiz internet kampanyaları sayesinde internetsiz kalma sorununa çözüm üretilmektedir.

Siz de ücretsiz internet kampanyaları hakkında sitemizden bilgi alarak, kampanyalara katılım sağlayabilir ve dilediğinizce internet kullanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Beklenmedik zamanlarda biten internet paketleriniz nedeniyle sorun yaşamamanız adına sizlerle Vodafone ücretsiz internet kampanyalarını paylaşarak kurtarıcı bir çözüm yolu sunuyoruz.

Vodafone Yanımda ‘’Bana Ne Var’’ Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone ücretsiz internet kampanyaları içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen yollardan biri ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirmektir. Vodafone hat sahibi olarak uygulamayı indirerek hattınız ile ilgili tüm işlemleri yapabileceğiniz gibi her hafta 500 MB ya da 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu internet paketlerini biriktirerek ay içerisinde kullanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Katılım sağlamak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinde var olan ‘’Bana Ne Var?’’ bölümüne giriş yaparak, çarkı çevirmeniz yeterli olmaktadır. Çarkın içerisinde ücretsiz internet kampanyaları ile birlikte sürpriz hediyelerde bulunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone Freezone’luların katılabileceği Vodafone ücretsiz internet kampanyaları arasında yer alan ‘’İnternet Avcıları’’ oyunu ile ‘’BİT’’ avlanarak hem eğlenebilir hem de günlük kullanım ya da saatlik kullanım için günlük bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise; uygulamayı indirerek, oyunu oynamaktır.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone ücretsiz internet kampanyaları içerisinde olan ‘’Pazartesi TL Yükle’’ kampanyası faturasız hat kullanıcıları için geçerli bir kampanya olup, pazartesi günleri 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 2 GB bedava internet hediye edilmektedir. Aylık kullanım için geçerli olan internet paketinizi almak için Vodafone FreeZone’lu olmanız gerekmektedir.

Vodafone Freezone bedava sinema bileti ile ilgili bilgiler ve katılma koşulları için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Turkcell ücretsiz internet kampanyaları sayesinde internetsiz kalmaya son verebilirsiniz ve güncel kampanyaları da sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Otomatik Ödeme Talimatı ile 5 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Siz de Turkcell faturalı hat kullanıcı iseniz, otomatik fatura ödeme talimatı vererek 5 GB Turkcell ücretsiz internet kampanyaları için katılım sağlayabilirsiniz. 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli kampanyaya katılım için ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi yeterli olmaktadır. İlk fatura ödemesinin otomatik fatura talimatıyla gerçekleşmesi üzerine internet paketi otomatik yüklenecektir ve ek bir katılım gerekmemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell ücretsiz internet kampanyaları arasında yer alan 10 GB ücretsiz internet kampanyasına katılım için sim kartın 4.5G ile uyumlu olması gerekmektedir ve hediye kartta yer alan şifrenin SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerli olmakla birlikte 6 ay boyunca açık bir şekilde kullanıma sunulacaktır.

Turkcell #Senyapdiye bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlenmekte olup, kampanyaları güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları arasında en çok tercih edilen kampanya ‘’Sil Süpür’’ kampanyası olmakla birlikte katılımda oldukça kolaydır. Bunun için ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek, bilgilerinizle giriş yapınız ve uygulama üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılmanız gerekmektedir. Oyunu oynayın ve kazanın işte bu kadar…

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları arasında bulunan ‘’ArayanıBil Plus’’ kampanyası ile 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Arayanı Bil Servisi ücretli bir servis olmakla birlikte, sunulan bedava internet paketi ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ücretli servis paketine abone olmak gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hesabım Hediye İnternet

Faturanı E-Fatura Yap ile Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları arasında yer alan ve kağıt israfını önlemeyi amaçlayan bu kampanya ile faturanızın e-mail ya da SMS ile gelmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik hemen 1 GB bedava internet de hattınıza yüklenmektedir.

Kampanyaya katılım için ‘’1 GB’’ yazıp bir boşluk bırakarak ‘’e-mail’’ adresinizi yazarak 3008’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

BİMcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

BİMcell ücretsiz internet kampanyaları diğer GSM operatörleri kadar yoğun bir kampanya sunmamakla birlikte yeni olmasından kaynaklı olduğunu düşünmekteyiz.

BİMcell’lilere yeni avantaj olarak sunulan 1 GB internet sahibi olmak için 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız yeterli olmaktadır. Hediye 30 günlük kullanım için sunulmakta olup, 30 gün içerisinde yenilenmesi gerekmektedir.

Yeni hat alan aboneleri içinde 6 GB bedava internet veren BİMcell, hattınızın aktif olması üzerine SMS göndermeniz sonucunda otomatik yükleme yapmaktadır. Kampanyaya katılım için ‘’BIMCELL BONUS’’ yazılarak 4551’e gönderilmesi üzerine aylık kullanım için bedava internet paketi yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap!

Alt tarafta yer alan yorum kısmına, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen mail adresinizi doğru girin.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı