Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel Vodafone 10 Kasım bedava internet paketi faturalı ve faturasız hat kullanıcısı ayırt edilmeksizin tüm abonelere hediye edilmektedir. O günü güzel bir şekilde yaşamak ve paylaşımlarınızla Atamızı anmak istiyorsanız, Vodafone’lu olmanız durumunda Vodafone 10 Kasım bedava internet paketiniz hattınıza otomatik yüklenecektir.

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Nedir?

Vodafone 10 Kasım bedava internet, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Vodafone’lu abonelere sunulacak olan bedava internet paketleridir. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı ayırt edilmeksizin tüm Vodafone abonelerine bedava internet hediye edilecektir. Vodafone bedava internet kampanyasına katılabilmek için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını Play Store ya da App Store üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 10 Kasım bedava internet kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Atatürk’ün 81. Ölüm yıldönümü olan 10 Kasım günü ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek, ‘’Bana Ne Var?’’ menüsü sayesinde bedava internet paketinizi günlük kullanım için alabilirsiniz.

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanarak ayrıca, bedava internet paketinizin kullanım detaylarını görebileceğiniz gibi, hattınıza yönelik tüm işlemlerinizi de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Kullanım Süresi

Vodafone 10 Kasım bedava internet paketi, tüm Vodafone abonelerinin hatlarına otomatik yüklenecektir. Vodafone aboneleri için sunulacak olan bedava internet paketi kullanım süresi, günlük olmakla birlikte gün sonunda kalan kullanımlarda otomatik silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı