Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 10 Kasım Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Hediyesi

Vodafone 10 Kasım hediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava internet, her yöne dakika ve SMS hediye etmektedir. Siz de bu kadar özel bir günü paylaşımlarınızla anmak ve katılım sağlamak istiyorsanız en aşağıda yer alan yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Vodafone’lu olarak otomatik hattınıza Vodafone bedava internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, 10 Kasım’da yüklenecektir.

Vodafone 10 Kasım Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım bedava internet kampanyası sayesinde abonelerine her yöne konuşma, SMS ve internet vermeyi planlayan Vodafone ile kampanyaya katılım sağlamak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bunun için Play Store ya da App Store arama menüsüne ‘’Vodafone Yanımda’’ yazarak, indirmeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Hediyesi Nedir?

Atatürk’ün 81. ölüm yıl dönümü için geçerli olacak Vodafone 10 Kasım hediyesi olarak abonelerine hediye olarak internet, her yöne konuşma ve SMS paketi verecek. Kampanya 10 Kasım Günü ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden takip edilebilecek ve uygulama üzerinde bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ bölümüne girerek, hediyenizi alabilirsiniz.

Ayrıca ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden paket kullanımlarınıza dair detayları öğrenebilir, bedava internet paketi işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Vodafone 10 Kasım Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 10 Kasım hediyesi alabilmek için herhangi bir gönderim yapılmasına ihtiyaç duyulmadan sadece ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının telefona indirilmesi yeterli olmaktadır. Daha sonra ‘’Yanımda’’ uygulamasına telefon numarası ve şifrenizle giriş yaparak; ‘’Bana Ne Var?’’ bölümünü giriş yaparak Vodafone bedava internet paketinizi alabilirsiniz ve günlük kullanım için sunulan internet paket hediyeniz ile dilediğiniz gibi internete girebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 4.5 G Hediye İnternet

Vodafone 10 Kasım Reklam Filmi

Her yıl Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anıldığı Vodafone 10 Kasım reklam filmi ile duygusal sahnelerin yaşandığı gibi, bu yılda bu özel anma gününe yakışır bir reklam filmi Vodafone’dan aboneleri tarafından beklenmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

18 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı