Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone kullanıcı sayısını artırmak için faturasız hat alan aboneler için 15 GB bedava interneti ‘’Hoş Geldin Hediyesi’’ olarak sunuyor. Üstelik ilk aya özel tarifenizi de Vodafone ödüyor.

Vodafone Faturasız Başlangıç Paketi açıldığı anda 35 TL cep kredisi yüklü olmakla birlikte, bu cep kredisi ile 35 TL’ye kadar abone olacağınız herhangi bir tarifenin ücreti otomatik bir şekilde ödenir.

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesine Nasıl Katılabilinir?

Vodafone 15 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için öncelikle Vodafone’dan faturasız hat alımının yapılması gerekmektedir. Böylelikle yeni hat kullanıcısına 35 TL kredi yüklenir ve 3 ay boyunca aynı tarifeye devam etmesi ve yenilemesi durumunda aylık 5 GB bedava internet hatta tanımlanır. Bunun için ‘’HEDİYE5GB’’ yazılarak 7000’e SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Başlangıç Paketi tavsiye fiyatı 95 TL olmakla birlikte, paket içerisinde 35 TL kredi yüklüdür ve bu tutar ile ‘’Vodafone Faturasız Tarife Paketleri’’ içerisinden seçim yapılarak, otomatik olarak ücretsiz tarife tanımlanabilir.

Siz de cep lira bakiyelerinizi öğrenmek istiyorsanız,  telefonunuzdan *123#23# yazarak arama tuşuna basarak sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Numara taşıma yoluyla Vodafone’lu olan aboneler için 15 GB bedava internet kampanyası geçerli olmamakla birlikte, kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi

5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Kampanyası katılım için yeni hat alarak Vodafone’lu olmak ve SMS yoluyla giriş yapıldıktan sonra 3 ay yani 90 gün boyunca kullanılabilen 15 GB bedava internet hediye edilir. Faturasız hat kullanıcılarının yararlandığı bu kampanyadan kullanıcılar 3 ay boyunca yararlanabilir ve bedava internet kullanımı sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Pakete giriş için öncelikle uyruk kontrolü yapılmakta olup, Türkiye, Afganistan, İran, Irak, Suriye, Somali, Özbekistan ile Türkmenistan, Filistin ve Yemen ülkelerinin vatandaşları bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Paketin başlangıcı onay SMS’ nin gönderilmesi ile başlar ve paket iptal edilmek istenildiğinde ‘’IPTAL HEDIYE5GB’’ yazarak 7000’ e SMS göndermek yeterli olmaktadır. 3 ay süre ile 5 GB bedava internet kampanyasının devam edebilmesi için aynı tarifenin düzenli yenilenmesi gerekmektedir. Örneğin ‘’Esnaf Mini’’tarifesine üye olan bir abone 22 TL karşılığında her yöne 500 dakika konuşma, 500 SMS ve 1 GB internet paketini yükledi ise, 3 ay boyunca düzenli bu paketi yükleyerek, yenilemesi gerekir. Bunun üzerine 5 GB bedava internet paketi otomatik olarak yüklenir. Paketin yenilenmesi sonucunda abone her seferinde SMS ile bilgilendirilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Şubat 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı