Bedava İnternet

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2019

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2019

Vodafone 15 Temmuz kampanyası sayesinde abonelerini mutlu ederken, yaşanan darbe girişimi sonrası yaşadığımız gururu hediyeleri ile kutlamaya devam ediyor. Diğer operatörler bedava dakika, SMS ve internet paketlerini güne özel sunarken, Vodafone’da abonelerini unutmuyor ve birçok sürpriz sunuyor. Şimdi sunulan bir sürprizlerden faydalanmak için neler yapmanız gerektiğini sizler için açıklıyoruz.

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2019

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz 2019 kampanyası olarak birçok hediye sunuyor ve bunların başında da faturalı Vodafone hat kullanıcı iseniz, e-fatura hizmetine geçiş yer alıyor. Bu sayede hem kağıt israfını engelleyebilirsiniz hem de bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. E- fatura hizmetine geçiş yapmak için ‘’EFATURA’’ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazarak 7000’e SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle faturanız e-mail adresinize gönderilecektir ve bedava internetiniz de hattınıza otomatik yüklenecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava İnternet

Vodafone 15 Temmuz hediyesi saymakla bitmiyor. 15 Temmuz gününe özel sunulan ‘’Güvenli Depo’’ uygulaması sayesinde 1 GB bedava internet hakkını kazanabilirsiniz. Bunun için ‘’Güvenli Depo’’ uygulamasını telefonunuza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ve 1 GB bedava internet paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır.

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2019

Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz, size özel hazırlanan kampanyadan faydalanarak 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için hattınıza 20 TL ve üzeri TL yüklemeniz yeterli olacaktır.

ABONE SUPER adı verilen kampanyadan daha önce faydalanmadıysanız, Vodafone 15 Temmuz Kampanyası kapsamında kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılım ilk ay için ücretsiz olmakla birlikte katılım için ‘’ABONE SUPER 2 GB’’ yazarak SMS olarak 3636’YA gönderebilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak ayrıca Vodafone tüm kullanıcıları için o güne özel Vodafone içi 600 dakika ve 1000 SMS paketine ilave olarak, 1 GB bedava internet hediye ediyor.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Belirtilen şeylerin 15 temmuz ile ne alakası var normalde olan şeyler düzenbazlık yapmayın

  1. Dikkatli okursanız 15 Temmuz’a özel bir kampanya… Düzenbazlık ile asla işimiz olmaz. Tek maksadımız ziyaretçilere en doğru bilgileri vermektir.

   1. 15 Temmuz Bahanesiyle Müşterilerinizi Yanıltıyorsunuz , Bu Dediğiniz Şeyleri Yapınca Genelde Bedava İnternet Geliyor , Bunu 15 Temmuza Özel Bir Hizmet Olarak Söylemeniz Düzenbazca Bir Durum , Arkadaş Bu Konuda Haklı Bencede , İnsanları Yanıltarak Bunu Birde 15 Temmuza Mâal Etmeyin Bence.

    1. Yasin bey, yazının en altında ”Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak ayrıca Vodafone tüm kullanıcıları için o güne özel Vodafone içi 600 dakika ve 1000 SMS paketine ilave olarak, 1 GB bedava internet hediye ediyor.” diye belirttik.
     15 Temmuz bahanesi ile yanıltmak ne demek? Burada sizler için bir şeyler sunmaya çalışıyoruz. Bir teşekkür etmek yerine hemen eleştirin. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Vodafone 15 Temmuz’a özel konuşma, sms ve bedava internet veriyor. Ayrıca faydalanmanız için sizlere farklı yöntemlerde göstermek istedik. Asla ve asla yanıltma, düzenbazlık vb. hakaretleri kabul etmiyoruz.

     1. Boş ver sen onları admin Kardeş yazış şeklin doğru yazını beğenmeyenler ne istediklerini beğenmeyenlerdir bunlara extra yol göstermen faydasız bunlara 2 yalan sıkacan gönülleri fet edicen istiyorlar gibi ?

     2. Bana da bedava internet gelmiş teşekkürler Admin bey

 2. Hepsini denedim hiç birisi bir işe yaramıyor . Güvenli depo dediginiz vodafone ait fakat giriş kısmında hata veriyor . Tekrar dönüp yazdığınıza bakın derim . Kontrol edip o şekilde yazin

  1. Birçok teşekkür mesajı aldık. Eğer çalışmasaydı zaten herkes yapamazdı. Aşırı yoğunluktan dolayı sistemsel sıkıntı olmuştur. Tekrar tekrar denemekte fayda var. Teşekkürler…

   1. Pardon türk telekom ve vodafonenin 15 temmuz hediyesini nerden ve nasıl alabiliriz

 3. Hatalı mesaj diyor hiç bir işe yaramıyor. Zaten bedava İnterneti hiç bir işlem yapmadan vermeleri lazım böyle günlerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu