Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi 2020

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi 2020

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 101. yılı 19 Mayıs 2020 Salı günü kutlanacak olup, özel günleri unutmayan Vodafone tarafından gençlere özel Vodafone 19 Mayıs hediyesi sunulacaktır. 2020 yılında bedava internet konusunda oldukça cömert davranan Vodafone, gençler tarafından internet kullanımının fazla olması nedeniyle bayram coşkusuna bedava internet paketi hediye ederek dahil olmaktadır.

Vodafone 19 Mayıs hediyesi olarak sunulacak bedava internet paketi ile ilgili detayları öğrenerek, kampanya katılım sağlamak adına yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi 2020

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına Vodafone 19 Mayıs hediyesi olarak 2 GB bedava internet paketi hediye ederek katılan Vodafone, hediyesini sadece gençlere hediye edecek olup; hediyeyi alabilmek için gençler olarak Vodafone abonesi olmanın dışında Vodafone FreeZone’lu olmanız gerekmektedir. Daha sonra Vodafone’nun uygulaması olan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına telefon numaranız ve şifrenizle giriş yaparak Vodafone 19 Mayıs hediyeniz olan 2 GB Vodafone bedava internet paketinizi alabilir, internet kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi İnternet Sorgulama

Vodafone 19 Mayıs hediyesi Vodafone tarafından 101. Yıla özel olarak 2 GB bedava internet paketi hediye edilecek olup, paket kapsamında kalan kullanımlarınızı öğrenebilmek için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca uygulama üzerinden kullandığınız tarifenize ait detayları görebilir, fatura ödemekten TL yüklemeye kadar hattınız ile ilgili işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi Paket İptali

Vodafone tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’nın 101. yıl kutlamaları kapsamında gençlere Vodafone 19 Mayıs hediyesi olarak 2 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Bedava internet paketi kullanım süresi sadece bayram boyunca geçerli olmakla birlikte gün sonunda kullanım süresi sona erecektir. Şayet gün sonunda Vodafone 19 Mayıs hediyesi olarak sunulacak olan 2 GB bedava internet paketinizden kalan kullanımlarınızın olması durumunda hediyeniz Vodafone tarafından otomatik olarak silinecek olup, sizin paket iptali ile ilgili herhangi bir iptal işlemine ihtiyacınız kalmayacaktır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

84 Yorum

    1. Çok güzel gerçekten.Internete ihtiyacımız çok oluyo. Hele ki şu dönemde daha çok ihtiyacımız var

  1. Vodafone ve mobil uygulamasını severek kullanıyoruz. Bol ve avantajları paketleri var. Hizmetler için teşekkürler.

  2. Vodafone çok beğendim. İnterneti harika, paketleri bol, herkese tavsiye ediyorum. iyi bir operatör ama hediye İnternet versinpaketleri bol, herkese tavsiye ediyorum.

  3. Vodafone çok beğendim. İnterneti harika, paketleri bol, herkese tavsiye ediyorum. iyi bir operatör ama hediye İnternet paketleri bol, herkese tavsiye ediyorum.

  4. Vodafone 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  5. Yıllardır vodafone müşterisiyim. Çok memnunum. Özellikle şu zamanda vodafone sayesinde internetsiz kalmıyorum.

  6. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  7. Vodofonlu olmak çok güzel bir his.Bu evde kalma sürecinde her zaman yanımızda.Herhalde ömür boyu bu hatta kalacağım 😊😊.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı