Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs kampanyası ile tüm müşterilerine hitap etmeyi amaçlarken, Ata’nın anıldığı bu günde hediyeleri ile dikkat çekiyor. 19 Mayıs 2018 tarihinde bu özel günü kutlamak için 2 GB bedava  internet kampanyası hazırlayan Vodafone, bu sene de değişiklik yaparak farklı hediyelerle kutlama yapıyor.

Vodafone tarafından sunulan kampanya, tüm kullanıcıları için sunulurken, 19 Mayıs gününe özel bedava internet kampanyasına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Vodafone ile Ayrıcalıklar Dünyası

Vodafone 19 Mayıs kampanyası tüm kullanıcılar tarafından merakla beklenirken, konu ile ilgili detaylar yazımızın devamında anlatılmaktadır. Kampanyaya katılmak için faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmezken, sadece Vodafone ailesine dahil olmanız bedava internet kazanmak için yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası

Vodafone Hoşgeldin ile 12 GB Bedava İnternet

Vodafone “Hoş Geldin” kampanyası kapsamında bedava internet kazanmak için Vodafone ailesine hattınızı taşımanız yeterli olmaktadır. Böylelikle her ay hattınıza 1 GB bedava internet olmak üzere toplamda 12 GB internet hattınıza yüklenir.

Hediye internet kampanyasında faydalanmak için 7000’e SMS olarak “HOSGELDIN1GB” yazarak ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Vodafone Yanımda uyguladı ile de kampanyaya katılabilir ve “Ek paket al” seçeneğini kullanarak bedava internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone Spotify Kampanyası

Vodafone Spotify kampanyasına dahil olarak ilk 3 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz Spotify kullanmak için 5800’e ücretsiz olarak “SPOTIFY” yazarak SMS olarak göndermeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra faturanıza 13,99 TL bir ücret yansıtılacaktır. Böylelikle dilediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı