Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone bedava internet kampanyalarına sürekli olarak yenisini eklerken, son olarak ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyunu ile hem genç kullanıcılarını eğlendirirken hem de internet kazanmalarını sağlıyor. Amaç bitleri avlamak koşuluyla puan kazanmaktır ve kazandığınız puanlarla toplamda Vodafone 20 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 26 yaşından küçük kullanıcıları için hazırlanmış olan ‘’İnternet Avcıları’’ oyunu için indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone 20 GB Hediye İnternet Katılım Koşulları

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ adlı oyunu oynamak için öncelikle Play Store ya da App Store üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirip, oyunu oynamaya başlamanız ile birlikte Vodafone Kullanım Şartları’nı kabul etmiş olursunuz ki bunların başında avlanacak bit sayısı günlük 2 bin olarak belirlenmiştir. Bitleri yakalayarak aylık toplam 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ Oyununda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ oyunu bedava internet kazanmak için oynanıldığı için, oyun sırasında kazanılan bitlerin profilinize sizin adınıza yüklenebilmesi gerekmektedir ki bunun için ‘’Ayarlar’’ bölümünden ‘’Veri Paylaşım İzni’’ni açmanız gerekmektedir. Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta, cihazınızın ‘’Konum’’ ayarlarınızın açık olmasıdır. Bu önemli iki hususa dikkat edilmesi durumunda ayda 20 GB bedava internet kazanmak mümkün olmaktadır.

Vodafone ile Ayda 20 GB Hediye İnternet

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ oynamak için oyununu Android cihazlar için Play Store’dan, İOS cihazlar için App Store’dan indirmek gerekmektedir. Uygulamayı telefondan kaldırdığınız anda kazandığınız bitleri tümüyle kaybedersiniz ve böylelikle bedava internet hakkınızı da kaybedersiniz. Tekrar yüklemeniz durumunda baştan oyuna başlanırsınız. Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için hazırlanmış bu uygulama ücretsiz olmakla birlikte, sadece bitlerin yüklenmesi sırasında mobil internet gerektirir. Eğer ayda 20 GB Vodafone bedava internet kazanırsanız, SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı