Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

2019 yılı için çok fazla kampanyaya imza atan Türkiye’nin 2. büyük GSM operatörü firması olan Vodafone, başarısını her geçen gün artırarak abone sayısını da artırmaktadır. Bununla da sınırlı kalmayan Vodafone yatırımları ile her geçen gün kendini geliştirirken, aboneleri tarafından takdir görmektedir. Abonelerini hiçbir zaman unutmayan Vodafone, Vodafone 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri ile diğer yıllarda olduğu gibi bu yıl başı da kutlamalara katılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2019

Yakınlarınızla iletişim kurmak ve rahat rahat internete girerek yılbaşında paylaşımında bulunmak istiyorsanız, Vodafone alt yapısını kullanarak aynı zamanda yılbaşı hediyeleri ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alt yapı geliştirmelerine sürekli devam eden Vodafone, sürpriz kampanyalar hazırlayarak milyonlarca abonesini memnun etmeye çalışırken, Vodafone 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri ile de abonelerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Yazımızın sonunda sürpriz sizleri bekliyor.

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet

2019 yılında bedava internet kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vodafone, bu başarısını aboneleri ile birlikte kutlamak için Vodafone 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri sunmaktadır. Geçen yılbaşı içinde kampanya düzenleyen ve çok ilgi gören Vodafone özel günleri kutlamayı alışkanlık haline getirirken, bu yılda aboneleri için yılbaşına özel 1 GB bedava internet hediye etmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 2020 yeni yıl bedava internet hediyeleri almak için herhangi bir katılım mesajına ihtiyaç duyulmazken, kullanım hakları faturalı ve faturasız tüm abonelere otomatik olarak yüklenecektir. Tüm Vodafone abonelerine ücretsiz olarak sunulacak olan 1 GB Vodafone bedava internet paketi sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.

Kullanım haklarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanacak olup, tanımlanan hediyeleri iptal etme hakkınız bulunmamaktadır. Ayrıca kullanım haklarınızın %80’ini kullanmanız durumunda SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Yorum Yapan Tüm Ziyaretçilerimize Bedava İnternet Hediye Ediyoruz

Sayfanın en altında bulunan yorum kısmına, en az 3 cümle ile değerli düşüncelerini paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet hilesini hediye ediyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Yanımda ile Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

97 Yorum

  1. Sizi çok yararlı buluyorum! Bence turkiyede nasi gereken bir site ve bunu siz başlattınız düzgün bir şekilde. Umarım devam edersiniz!

  2. Basarilarinizin devamini diler bol sayili abonelerin olmasini temenni ederim. Ben abone oldum cokta memnun kaldim 🙂

  3. sevgili vodofone sizleri çok seviyorum iyiki varsınız iyiki vodofone liyim sizleri çoook seviyorum çok iyi bir tarifeli telefon kullanıyorum sizleri çoook ama çoook seviyorum 💓💓💓💓

  4. 2 aydır kullanıyorum. İnterneti güzel fakat bana yetmiyor. Ekstra istiyorum daha çok sizinle kalabilmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı