Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet

2006 yılında Telsim’in satın alınmasıyla faaliyetlerine başlamış olan Vodafone, 25 milyona yakın kullanıcı sayısı ülkemizde ikinci büyük mobil iletişim ağı olarak Vodafone 4.5G hediye internet paketleri ile neden bu kadar tercih edildiğini ispatlamaktadır. Aynı zamanda hesaplı tarifeleri ile müşterilerini memnun eden Vodafone, internet hızı açısından da mevcut olan gücünden dolayı çok tercih edilmektedir.

Kullanıcıları tarafından internet aşımlarına yönelik şikayetleri değerlendirerek, kullanıcılarına çözüm olarak Vodafone 4.5G hediye internet kampanyaları düzenleyen Vodafone’nun müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone 4.5G Seviyorum İnterneti Hediye İnternet Paketi

Vodafone 4.5G hediye internet paketleri ile mevcut internet paketinize ilave olarak ek hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti internet adresi üzerinden mevcut testi cevaplandırmak yeterli oluyor. Siz de bu testi cevaplandırdığınız zaman günlük 3 GB internet paketi şart ve koşul sunulmadan hattınıza otomatik yükleniyor. Aynı zamanda testin cevaplandırılması ile birlikte 5 yıl geçerli olacak 1TB internet kazanma hakkı Vodafone 4.5G hediye internet kampanyası kapsamında sunuluyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 4.5G Bulamayana Hediye Internet Paketi

Vodafone özellikle kapsama alanında kendine çok güvendiği için, bu özelliğini değerlendirerek Vodafone 4.5G hediye internet kampanyası düzenliyor ve 4.5G çekmeyen bir alan bulduğunuz zaman size günlük kullanmak üzere 4.5 GB internet hediye ediyor. Kampanyaya katılabilmek adına ise ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden ‘’4.5G yoksa 4.5 GB var’’ bölümünden yer bildirimi yapmanız yeterli oluyor.

Vodafone Hediye Çarkı GB Hediye İnternet Fırsatı

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyalarından faydalanmak ise çok kolay… ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek ‘’Bana ne var’’ bölümüne girilerek, mevcut olan çark çevrilir ve kazandığınız hediye hemen hattınıza yüklenir. Haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB,2 GB ya da 4 GB internet paketlerinden kazanmak ise şansınıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Üstelik şansınızı her hafta deneyerek, Vodafone 4.5G hediye internet paketlerinden kazanabiliyorsunuz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Uygulamasından Hediye İnternet

Kampanyalarına sürekli olarak yenilerini eklemeye devam Vodafone, gençleri de unutmuyor ve 26 yaş altında Vodafone FreeZone abonelerine yönelik Vodafone 4.5G hediye internet kampanyası düzenliyor. Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek olan ‘’İnternet Avcıları’’ uygulaması indirildikten sonra hem gezerken eğleniliyor hem de bedava internet kazanılıyor. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet paketi ile sınırlı kalmazken, 30 bin bit avlamayı başaran ilk 5 kişiye de Vodafone 4.5G hediye internet paketi ile birlikte iPhone 7 hediye olarak veriliyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti

Vodafone Yükle Harca Kazan Hediye İnternet Fırsatı

Düzenli olarak yapılan ve gelenekselleşen ‘’Yükle, harca ve kazan’’ kampanyası ile Vodafone 4.5G hediye internet kazanabilirsiniz. Harcamalarınıza ve yüklemelerinize göre 1 GB ya da 500 dakika konuşma süresi kazanmak için mesaj bölümüne ‘’BANANEVAR’’ yazarak ücretsiz olarak 4455’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone 5 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyaları kapsamında yer alan ‘’Yeni 4BucakG’’ kampanyası ile hemen biten internet paketlerinize çözüm üretebilirsiniz. Bunun için mesaj bölümüne ‘’4bucakg’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.  Daha sonra talebinizin alındığına dair mesaj alacaksınız ve en son olarak onay mesajınız geldikten sonra internet paketiniz yüklenmiş olacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Yanımda Uygulaması ile 4.5G Hediye İnternet

Telefonunuz uygun olarak Google Play ya da App Store üzerinden ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek Vodafone 4.5G hediye internet paketinizi kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra şifreniz ile giriş yapın ve ‘’Paketler’’ bölümüne girerek ‘’İnternet Paketleri’’ seçeneği içerisinde yer alan 1GB internet paketini seçiniz. Hattınıza yüklenecek olan 1 GB internet paketinin kullanım süresi 30 günlük olmakla birlikte her ay yenileme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı için Hediye İnternet Paketi

Vodafone tarafından düzenlenen ve Vodafone 4.5 G hediye internet kampanyaları arasında yer alan diğer bir kampanya sadece bireysel faturalı hat kullanıcılara yönelik düzenlenmiştir. Faturanıza yönelik detayların mailinize e-fatura olarak gelmesini talep etmeniz durumunda tek sefere mahsus olmak üzere 1 GB Vodafone 4.5G hediye internet hattınıza 15 günlük kullanım için tanımlanır. Bu kampanyaya dahil olmak için yapmanız gereken ise, ‘’EFATURA’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mail adresinizi yazarak 7000’e SMS olarak göndermektir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Vodafone bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. merhaba ben vodafone bedava internet alma yöntemini yazmanız için yorum yapıyorum mail adresimi zaten yazdım umarım yazarsınız teşekkürler

  2. Bonus kampanya 👋👋👋👋👋👋👋🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🖇🖇🖇🖇🖇🖇🖇🔗🔗🔗🖇🔗👐👐👐🌹

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı