Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone tarafından sunulan kampanyalar içinde yer alan ‘’Uyumlu 5 tarifesi’’ sayesinde kullanıcılar tarifeye uymak yerine, tarife kullanıcılara uyum sağlıyor. Vodafone kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği bu kampanya çok fazla tercih ediliyor.

Vodafone uyumlu 5 tarifesi incelendiğinde, bazı tarifelerde mevcut olan ‘’sonraki aya devretme’’ özelliği ile ay içinde paketiniz kapsamında verilen interneti, SMS’leri ya da dakikaları kullanamadığınız durumlarda diğer aya devrediyor. Bu özellik sayesinde tabi ki kazanan siz oluyor ve fatura aşım sorunu ile karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Eylül 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Uyumlu 5 Tarifesi ile İlgili Detaylar

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Uyumlu 5 tarifesi, bireysel faturalı hat kullanıcıları için oluşturulmuş bir kampanya olup, yıllık taahhüt bulunulmaması durumunda aylık kullanım ücreti 55 TL olarak belirlenmiştir. Tarifenizde mevcut olan SMS haklarınızın bitmesi halinde atılacak her SMS için belirlenen ücret 40,75 krş olarak belirlenmiştir. Aynı şekilde internetinizin bitmesi durumunda her 100 KB 0,57 krş, konuşmalarınızın bitmesi durumunda ise, her dakika için 50,75 krş ücretlendirilmektedir.

Uyumlu 5 tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ya da internet paketinizin bitmesi durumunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca Vodafone tarafından sunulan ‘’Durma’’ özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Vodafone 5GB İnternet Kampanyası
Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Uyumlu Tarifesi ile 1GB Bedava İnternet Kampanyası

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone Uyumlu tarifesi için geçiş yapan kullanıcılara özel 1 yıl boyunca kullanabilecekleri her ay 1 GB bedava internet hatlarına yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

 Uyumlu 5 Tarifesinden Kimler Faydalanabilir?

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone uyumlu 5 tarifesi için geçiş yapmak isteyen aboneler son 1 ay içinde faturasız Vodafone hatlı kullanırken, faturalı hat kullanımına geçmiş olmalıdır. Aynı zamanda yeni Vodafone hattı alanlarda ‘’Vodafone Uyumlu 5 Tarifesi’’ ne geçiş yapmak için 12 aylık yani yıllık taahhüt vermek zorundadır.

Vodafone Uyumlu 5 Tarifesine Nasıl Başvurabilir?

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone uyumlu 5 tarifesi kullanıcısı olmak için Vodafone cep merkezlerine giderek, işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca Vodafone resmi internet sitesinden ‘’Tarifeler’’ bölümüne giriş yaparak ‘’Uyumlu Tarifeler’’ menüsünde ‘’Hemen Başvur’’ diyerek ‘’Vodafone Uyumlu 5 Tarifesi’’ geçiş için başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. Uyumlu 5 tarifesine geçen her abone içinde ekstra olarak ilk üç ay kullanım için aylık 2 GB bedava internet paketi hatlarına tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı