Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2020

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2020

Vodafone ev hanımlarını unutmayarak Vodafone Altın Kulüp Tarifesi ile kampanyalar düzenleyerek cazip fırsatlar sunuyor. Tarifeye yönelik detaylara girmeden önce Vodafone Altın Kulüp hakkında bilgi vermek daha doğru olacaktır. Vodafone Altın Kulüp, ev hanımları için oluşturulmuş olmakta birlikte, tarife ile kampanyalardan sadece ev hanımları faydalanabilir. Vodafone ise kendi sitesinde Altın Kulüp tanımını yaparken, her gün kadınları hatırladıklarını ve çok özel olduklarını belirterek, ekonomik ve bol fırsatlarla kadınların desteklendiğini belirtiyor.

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2020 yılına özel hazırlanmış bir kampanya olmakla birlikte en yeni ve farklı kampanya olarak Vodafone tarafından sunulmaktadır. Ekonomik paketler içerisinden hanımlar istediklerini tercih edebilir ve tercih ettikleri paketlerin avantajlarından faydalanabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazanma 2020

Vodafone Altın Fırsat Paketi

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri incelendiğinde Vodafone Altın Fırsat Paketi ilk dikkati çeken pakettir. Paket içerisinde her yöne 500 dakika konuşma, 100 SMS ve 1 GB internet paketi bulunmaktadır ve üstelik fiyatı sadece 21 TL olarak belirlenmiştir. Üstelik fırsat paketi bununla sınırlı kalmamakla birlikte günlük 12.00 ile 16.00 saatleri arasında Vodafone’lularla sınırsız görüşme fırsatı sunulurken, 1 GB bedava internet paketi de sosyal medya hesaplarında kullanılmak üzere hediye edilmektedir.

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2019

Vodafone Altın Mini Paketi

Vodafone tarafından hanımlara özel hazırlanan ikinci paket ise, Vodafone Altın Mini Paketi olup, paket kapsamında her yöne 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 2 GB internet kadınlara 22 TL fiyatla sunulmaktadır.  Paketin avantajları incelendiğinde ‘’Vodafone Altın Fırsat Paketi’’ ile aynı olduğu görülmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Fatura Aşım İadesi

Vodafone Altın Kulüp Diğer Fırsatları

Vodafone Altın Kulüp Tarifesinin birçok kampanyası olmakla birlikte, kampanyalara ek olarak bazı markalar için hanımlara zevkle alışveriş yapabilmesi adına özel indirim kodları hazırlanmaktadır.

  • E-bebek’ten yapılacak alışverişlerde ek %10 indirim,
  • Koton markasının internet sitesi üzerinden yapılacak her 100 TL’lik ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim,
  • Goldmasterhome markasının internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerinizde %55 indirim ve ücretsiz kargo,
  • Altın Kulüp üyesi olan hanımlar Kahve Dünyası’na giderek ücretsiz kahve keyfi,
  • Arzum mağazasından yapılacak alışverişlerinizde %45 indirim
  • Poriohome internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerinizde %45 indirim ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilir.

Ayrıca alışveriş için gerekli olan indirim kodları ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması kullanılarak ya da ‘’Avantaj Cepte’’ uygulamasından alınabilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Vodafone Altın Kulüp Üyeliği Nasıl Yapılır?

Ev hanımı olarak Vodafone abonesi iseniz, 7000’e SMS olarak “ALTIN KULUP” yazarak göndermeniz yeterli olmaktadır.   üyeliği ücretsiz olmakla birlikte istediğiniz kampanyaya rahatlıkla katılabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Altın Kulüp üyeliğinizi sona erdirmek isterseniz de “IPTAL ALTIN KULUP” yazdıktan sonra SMS olarak 7000’e gönderebilirsiniz. SMS dışında ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına şifrenizle giriş yaparak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı