Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone Bedava Dakika 2020

Genç yaşlı demeden milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Vodafone, aboneleri için güçlü bir iletişim sağlamak adına çalışmalarına devam ederken; Vodafone bedava dakika 2020 kampanyaları ile de abonelerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Siz de Vodafone kullanıcısı iseniz, 2020 kampanyalarını takip ederek bedava dakika kampanyalarına katılarak sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz. Kampanyalar sürekli güncellenmekte olup, sizin için tanımlanmış olan Vodafone bedava dakika 2020 kampanyaları ve kullanım detayları hakkında bilgi sahibi olmanız sitemiz tarafından sağlanacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Nedir?

Çekim gücüne eklediği fırsatlarla dikkat çeken Vodafone tarafından sunulan Vodafone bedava dakika kampanyaları sayesinde sevdiklerinizle bol bol konuşabilecek ve tarifenize ek olarak tanımlanacak olan bu paketlere herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Vodafone Freezone bedava sinema bileti için tıklayın.

Vodafone hediye internet gönderme için tıklayın.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulmakta olan Vodafone bedava dakika kampanyaları ile konuşma dakikaları yetmeyen Vodafone abonelerine sevdikleri ile iletişim kurabilmeleri adına ekstra paketler ciddi fırsatlar kazandırmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Bunun için daha önceden denenmiş yolları deneyerek, tarifelerinize ek paketler yapabilir ve bu sayede iletişiminize ara vermeden günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Siz de aşağıdaki adımları takip etmek koşuluyla kampanyalara dahil olabilir ve ücretsiz ek paketleri kullanabilirsiniz.

  • Vodafone’dan 500 dakika Vodafone bedava dakika kazanmak için ‘’KAZAN’’ yazarak 4455‘e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
  • Vodafone tarafından sunulmakta olan 542 dakika bedava konuşma dakikalarını kazanmak için, ‘’542’’ yazdıktan sonra 7000’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Ayrıca ‘’SURPRIZ’’ yazarak 6666’ya SMS göndererek de farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Sevdiklerinizle rahat rahat kesintisiz konuşabilmek adına Vodafone bedava dakika yapma hilesi arıyorsanız, büyük GSM operatörlerinden olan Vodafone’nun tarafından sunulan harca kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz.  Bunun için tek yapmanız gereken ise, “BANANEVAR” yazarak ücretsiz olarak 4455’e SMS göndermektir. Daha sonra size kısa süre içerisinde bilgilendirme mesajı gönderilecek ve elde ettiğiniz kazanç ve harcama zamanınız hakkında detaylı bir bilgi verilecektir. Aynı zamanda bu kampanya kapsamında sadece Vodafone bedava dakika dışında bedava internet ve SMS paketleri falanda sunulmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika 2020 Faturalı

Vodafone bedava dakika 2020 faturalı kampanyalarına bakıldığında avantajlı kampanyalar sayesinde sevdiklerinizle uzun uzadıya konuşmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu kampanyalar Vodafone faturasız hat kullanıcıları içinde geçerli kampanyalar arasında yer almaktadır.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Sevdiklerinizle iletişiminizin kesilmemesi adına Vodafone bedava dakika kampanyaları arasında yer alan 1000 dakikalık hediye konuşma süresi sizleri memnun edecektir. 2019 yılında kampanyalara daha fazla ağırlık veren Vodafone, bu kampanyası sayesinde abonelerinin her yöne dileğince konuşmasını sağlamaktadır. Bunun için ‘’EVET’’ yazarak 4000’e ücretsiz SMS gönderilmesi sonucunda bilgilendirme mesajı gönderilerek kampanya detayları hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca Vodafone konuşma dakikası kullanım süresi haftalık olarak hattınıza yüklenilecek olup, tüm GSM operatörleri ile konuşma yapılabilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone 542 Dakika

Vodafone bedava dakika kampanyaları arasında yer alan ‘’Vodafone 542 Dakika’’ kampanyasına katılabilmek için telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’542’’ yazarak 7000’e göndermeniz gerekmektedir. Sonra bilgilendirme mesajı gönderilerek kampanya detayları hakkında bilgi verilerek, 542 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 100 Dakika

Vodafone bedava dakika dakikaları özel kampanyası olarak sunulan 100 dakika kampanyasına katılım oldukça kolay olmakla birlikte SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. “EVET” yazarak 3785’e ücretsiz olarak mesaj atmanız sonucunda 100 dakika Vodafone bedava dakikası hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca yüklenilen bedava dakikalar sadece Vodafone içi aramalar için geçerli olup, diğer operatör aramalarını kapsamamaktadır.

Vodafone Bedava Dakika 2020 Faturasız

Vodafone bünyesinde bulunan faturasız hat kullanıcılarını da unutmayıp onlar içinde Vodafone bedava dakika 2020 faturasız kampanyaları düzenlemektedir. Yukarıda belirttiğimiz kampanyalar aynı zamanda faturasız hat kullanıcıları içinde geçerli olmakla birlikte ekstra kampanyalarda düzenlenmektedir.

Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone bedava dakika kampanyası ‘’Yükle Kazan’’ kampanyası ile kazanmak için hattınıza TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle ‘’DAKIKA’’ yazarak 4455’e SMS göndermeniz durumunda bilgilendirme mesajında ne kadarlık TL yüklemesi yapmanız gerektiği belirtilecektir. Buna göre TL yüklemesi yaparak bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Vodafone Freezone bedava sinema bileti için tıklayın.

Vodafone hediye internet gönderme için tıklayın.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

2019 yılına ait olan Vodafone bedava dakika kampanyaları abonelerine kazandırmaya devam ederken, paketleri inceleyerek siz de kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone SMS Paketleri 2020

Freezone Bedava Dakika Kampanyası

25 yaş altı kullanıcıların abone olduğu Freezone, Freezone’lilere özel bir kampanya düzenleyerek Vodafone bedava dakika kampanyası ile kazandırmaya devam etmektedir. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra giriş yapınız ve “6 ay geçerli 250 dakika” konuşma paketini seçiniz. Böylelikle otomatik olarak kampanyaya dahil katılmış oluyorsunuz.

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama

Faturalı hat ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin, tarifenizdeki ya da kampanya kapsamında kazandığınız paketlerin bakiyesini sorgulamak için ‘Vodafone bedava dakika sorgulama’’ sistemini kullanabilirsiniz.

Paketinizde bulunan dakika, SMS ve internet haklarınızı öğrenmek için ‘’OZET’’ yazarak 7000’e göndermeniz gerekmektedir. Ama sadece ne kadar dakika kaldığını sorgulamak istiyorsanız da ‘’DK’’ yazıp 7000’ e göndermeniz sonucunda bilgi mesajı ile kalan dakikalarınız ücretsiz gönderilecektir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava dakika veren uygulamalar hakkında araştırma arıyorsanız, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek hem hattınız ile ilgili tüm işlemleri yapabilir hem de kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise, Vodafone Yanımda uygulamasını sanal mağazalardan indirmektir.

BONUS

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı