fbpx
Vodafone Bedava İnternet 2019

Vodafone Bedava İnternet 2018 – 2019

Vodafone Bedava İnternet 2018 – 2019

Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da artarak devam ediyor. Siz de yeni kampanyalardan haberdar olmak ve kampanyaları kaçırmak için sitemizi takip edebilir, Vodafone bedava internet kampanyalarını hemen değerlendirebilirsiniz.  Böylelikle ayda 15 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Bana Ne Var ile Vodafone Bedava İnternet

“Bana ne var?’’ paketleri Vodafone tarafından düzenlenen ve en sevilen kampanya kapsamında, Vodafone bedava internet 2018 yılı kampanyaları içerisinde yer aldığı gibi bu yılda bedava internet kampanyaları içerisinde yer almaktadır. ‘’Bana Ne Var?’’ tarafından sunulan paketler sayesinde kullanıcılar, ‘’İnternet paketim bitti?’’ gibi bir sorun yaşamazken; bu kampanyadan faydalanmak da oldukça kolay!

Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden sunulurken, uygulamanın öncelikle telefonunuza indirilmesi gerekiyor.  Daha sonra her pazartesi günü uygulamada yer alan ‘’Bana Ne Var?’’ menüsüne tıklanarak hesabın tanımlanması sonucunda Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında hattınıza yükleniyor ve bilgilendirme mesajından sonra kullanılmaya başlanıyor. Paketinizden kalanları da ‘’Yanımda’’ uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi

Yanımda ile 1 GB Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet 2018 yılı kampanyalarına devam ederken, 1 GB Vodafone bedava internet kampanyasına katılmak için öncelikle ‘’Yanımda’’ uygulamasının indirilmesi ve kullanılacak hattın sisteme tanımlanması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra tanımlanan numara üzerinden 7000’e SMS olarak ‘’S’’ yazılarak gönderilir. İletinin gönderilmesinden sonra en geç 15 dakika içerisinde bir şifre kullanıcıya gönderilir ve şifre ile sisteme giriş yapılması ile sonucunda hattınıza 1 GB Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi yüklenir.

Vodafone Bedava İnternet 2018 - 2019
Vodafone Bedava İnternet 2018 – 2019

4.5G’ye Geçenlere 5 GB Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 4.5G kullanmaya başlayan abonelerine 5 GB bedava internet vermektedir. Bunun için hattınızı 4.5G taşımanız gerekmektedir. Daha sonra ‘’4.5G’’ yazıp 4545’e SMS olarak göndermeniz sonucunda Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi hattınıza yüklenir. Vodafone tarafından gönderilen aktivasyon mesajından sonra bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 5 GB internet paketinizin kullanım süresi 30 gün olmakla beraber bitmemesi durumunda diğer aya aktarım yapılmamaktadır. Aynı zamanda Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi bu kampanyadan bu yılda hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturalı hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti

Süper 2 GB Vodafone Bedava İnternet

Süper 2 GB Vodafone bedava internet 2018 kampanyası bu yılda devam ederken, bu kampanya sadece faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmektedir. Siz de bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak; 3636’ya ‘’ABONE SUPER 2GB’’ yazarak mesaj atmanız yeterli olacaktır ve hattınıza 2 GB bedava internet yüklenecektir.

Faturalı Yeni Hatlara Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da faturalı hat alarak Vodafone ailesine katılan yeni hat kullanıcılarına özel fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Kampanya kapsamında 12 GB internet kazanmak için SMS ya da ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile katılım gerekmektedir.

SMS ile kampanyaya katılmak için “HOSGELDIN1GB” yazarak 7000’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile katılmak için, uygulamada bulunan “Ek Paket Al” sekmesi üzerindeki  “İnternet” bölümünde yer alan “Aylık Hoşgeldin 1GB” paketini gördükten sonra, Vodafone bedava internet 2018 – 2019 yılında olduğu gibi satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturasız Yeni Hatlara Vodafone Bedava İnternet

İlk ay tarifenizi Vodafone belirlerken, 15 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone bedava internet 2018 yılı kampanyalarına ilave olarak düzenlenmiş yeni kampanyadan faydalanmak için, ‘’Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’’ abonesi olmanız gerekmektedir. Böylelikle 35 TL cep kredi sayesinde paketin içeriğini kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda Vodafone bedava internet 2018 yılındaki kampanya limitini artırarak aylık 5 GB olmak üzere 3 ay boyunca toplam 15 GB internet yüklemektedir. Bunun için kampanyaya katılabilmek için ‘’HEDIYE5GB’’ yazdıktan sonra 7000’e SMS olarak göndermek yeterli olmaktadır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2019
Kapalı