Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2019 – 2020

Vodafone Bedava İnternet 2019 – 2020

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone bedava internet 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da artarak devam ediyor. Siz de yeni kampanyalardan haberdar olmak ve kampanyaları kaçırmak için sitemizi takip edebilir, Vodafone bedava internet kampanyalarını hemen değerlendirebilirsiniz.  Böylelikle ayda 15 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Bana Ne Var ile Vodafone Bedava İnternet

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]“Bana ne var?’’ paketleri Vodafone tarafından düzenlenen ve en sevilen kampanya kapsamında, Vodafone bedava internet 2019 yılı kampanyaları içerisinde yer aldığı gibi bu yılda bedava internet kampanyaları içerisinde yer almaktadır. ‘’Bana Ne Var?’’ tarafından sunulan paketler sayesinde kullanıcılar, ‘’İnternet paketim bitti?’’ gibi bir sorun yaşamazken; bu kampanyadan faydalanmak da oldukça kolay!

Vodafone bedava internet 2019 yılında olduğu gibi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden sunulurken, uygulamanın öncelikle telefonunuza indirilmesi gerekiyor.  Daha sonra her pazartesi günü uygulamada yer alan ‘’Bana Ne Var?’’ menüsüne tıklanarak hesabın tanımlanması sonucunda Vodafone bedava internet 20198 yılında olduğu gibi 2020 yılında hattınıza yükleniyor ve bilgilendirme mesajından sonra kullanılmaya başlanıyor. Paketinizden kalanları da ‘’Yanımda’’ uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yanımda ile 1 GB Vodafone Bedava İnternet

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone bedava internet 2019 yılı kampanyalarına devam ederken, 1 GB Vodafone bedava internet kampanyasına katılmak için öncelikle ‘’Yanımda’’ uygulamasının indirilmesi ve kullanılacak hattın sisteme tanımlanması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra tanımlanan numara üzerinden 7000’e SMS olarak ‘’S’’ yazılarak gönderilir. İletinin gönderilmesinden sonra en geç 15 dakika içerisinde bir şifre kullanıcıya gönderilir ve şifre ile sisteme giriş yapılması ile sonucunda hattınıza 1 GB Vodafone bedava internet 2019 yılında olduğu gibi yüklenir.

Vodafone Bedava İnternet 2018 - 2019
Vodafone Bedava İnternet 2019 – 2020

4.5G’ye Geçenlere 5 GB Vodafone Bedava İnternet

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone 4.5G kullanmaya başlayan abonelerine 5 GB bedava internet vermektedir. Bunun için hattınızı 4.5G taşımanız gerekmektedir. Daha sonra ‘’4.5G’’ yazıp 4545’e SMS olarak göndermeniz sonucunda Vodafone bedava internet 2019 yılında olduğu gibi hattınıza yüklenir. Vodafone tarafından gönderilen aktivasyon mesajından sonra bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 5 GB internet paketinizin kullanım süresi 30 gün olmakla beraber bitmemesi durumunda diğer aya aktarım yapılmamaktadır. Aynı zamanda Vodafone bedava internet 2019 yılında olduğu gibi bu kampanyadan bu yılda hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturalı hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2020

Süper 2 GB Vodafone Bedava İnternet

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Süper 2 GB Vodafone bedava internet 2019 kampanyası bu yılda devam ederken, bu kampanya sadece faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmektedir. Siz de bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak; 3636’ya ‘’ABONE SUPER 2GB’’ yazarak mesaj atmanız yeterli olacaktır ve hattınıza 2 GB bedava internet yüklenecektir.

Faturalı Yeni Hatlara Vodafone Bedava İnternet

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone bedava internet 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da faturalı hat alarak Vodafone ailesine katılan yeni hat kullanıcılarına özel fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Kampanya kapsamında 12 GB internet kazanmak için SMS ya da ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile katılım gerekmektedir.

SMS ile kampanyaya katılmak için “HOSGELDIN1GB” yazarak 7000’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Yanımda uygulaması ile katılmak için, uygulamada bulunan “Ek Paket Al” sekmesi üzerindeki  “İnternet” bölümünde yer alan “Aylık Hoşgeldin 1GB” paketini gördükten sonra, Vodafone bedava internet 2019 – 2020 yılında olduğu gibi satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturasız Yeni Hatlara Vodafone Bedava İnternet

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]İlk ay tarifenizi Vodafone belirlerken, 15 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone bedava internet 2019 yılı kampanyalarına ilave olarak düzenlenmiş yeni kampanyadan faydalanmak için, ‘’Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’’ abonesi olmanız gerekmektedir. Böylelikle 35 TL cep kredi sayesinde paketin içeriğini kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda Vodafone bedava internet 2019 yılındaki kampanya limitini artırarak aylık 5 GB olmak üzere 3 ay boyunca toplam 15 GB internet yüklemektedir. Bunun için kampanyaya katılabilmek için ‘’HEDIYE5GB’’ yazdıktan sonra 7000’e SMS olarak göndermek yeterli olmaktadır.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu