Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]GSM operatörleri arasında farklı ülkelerde faaliyet gösteren Vodafone, yaptığı yatırımlar kadar Vodafone bedava internet kampanyası 2019 sayesinde de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yatırımları sayesinde üstün kaliteli hizmet sunan Vodafone, bir de kampanyaları ilave edince abonelerini memnun etmeyi başarıyor. Hatta bu sayede mevcut abonelerinin bağlılığını sağlarken, birçok yeni hat kullanıcısının da Vodafone ailesine katılmasını sağlıyor.

İnternet Avcıları Vodafone Bedava internet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone tarafından yeni yapılan ‘’İnternet Avcıları’’ adlı uygulama ile eğlenirken Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında internet de kazanabilirsiniz. Bunun için Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı indirdikten sonra kayıt olmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi

Bana Ne Var Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına haftada bir giriş yaparak ‘’Bana Ne Var?’’ bölümünü tıklayarak, internet kazanabilirsiniz. Her hafta pazar günü saat: 23: 00’ a kadar Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında internetinizi alabilirsiniz. Gelen onay mesajı ardından internet kullanımına başlayabilirsiniz.

E-Faturaya Geçişe Özel Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Kağıt tasarrufuna katkıda bulunmak ve hızlı işlem yapmak için telefon faturanızı e-fatura ya da SMS yolu ile alarak 15 gün kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kampanyası 2019 yılına özel katılmak için “EFATURA’’ bir boşluk ‘’e-posta adresi” yazdıktan sonra 7000’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

1 GB Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]TL yükleme, ek internet, ek SMS ile konuşma paketi satın almanız durumunda ya da fatura ödemeniz sonucunda 11 TL ve üzeri harcama yapmanız durumunda Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında 5 gün kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone yanımda uygulaması

Yanımda Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Vodafone uygulaması olan ‘’Yanımda’’ uygulaması sayesinde 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken telefonunuza ‘’Yanımda’’ uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden indirerek, şifrenizle giriş yapmaktır. Vodafone bedava internet kampanyası 2019 sayesinde 1 GB internet hattınıza yüklenir.

4.5G’ye Geçiş Hediyesi 2 GB Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Hattınızı 4.5G’ye taşıyarak 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için sim kartınızı yenilemeniz gerekmektedir. Yeni sim kartınızı taktıktan sonra “4.5G” yazarak 4545’e mesaj gönderdiğiniz zaman Vodafone bedava internet kampanyası 2019dan faydalanabilir ve aylık kullanım için 2 GB internet hattınıza yüklenir.

Güvenli Depo 1 GB Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]‘’Güvenli Depo’’ adlı uygulamayı App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza indirerek, 1 GB internet kazanabilirsiniz. Hem bu sayede resimlerinizi ya da telefon rehberinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilir hem de Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında kazandığınız interneti kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Yükle Harca Kazan Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]Geleneksel hale gelmiş olan ‘’Yükle Harca Kazan’’ kampanyası ile 500 MB ya 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için ek paket alımı ya da TL harcaması yapmanız gerekmektedir. Böylelikle Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında harcamalarınıza göre internet kazanabilirsiniz.

TL Yüklemelerine 1 GB Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

[icon name=”arrow-right” class=”” unprefixed_class=””]‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile TL yükleme işlemlerinizi yaparsanız 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazanılan internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Vodafone bedava internet kampanyası 2019 kapsamında kazandığınız GB’larınız bittiği zaman SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Ayrıca kullanım detaylarınızı SMS yoluyla öğrenebilir ve paket aşım sorununu engelleyebilirsiniz. Bunun için ‘’Yanımda’’ uygulamasına girmeniz ya da Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019 kapsamında kazanılan internetten kalan miktarı öğrenmek için ‘’OZET’’ yazarak 7000’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Teşekkür ederim Vodafone harzaman müşteri memnuniyeti içinde olan bir kuruluş. 15 temmuz birlikteyiz teşekkürler yol arkadaşım..

  2. Bu saydıklarından hiçbiri ücretsiz değil bana ne var uygulaması da iyice cıvıttı. Ha bire alışveriş indirimi çıkıyor rezalet..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı