Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone abonelerini memnun etmek için kampanyalarını sürekli yenilemekte ve abonelerinin talepleri doğrultusunda Vodafone bedava internet nasıl yapılır? sorusu üzerine bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

Vodafone Yanımda adını verdiği uygulamasını kullanan abonelerine özel düzenlediği kampanyalarla bedava internet ile birlikte konuşma dakikaları da sunan Vodafone, iletişim ağında en güçlü olmak için farklı projeler sunmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan abonelerine çok önem verdiği için, Vodafone bedava internet nasıl yapılır? sorusuna cevap arayan uygulama abonelerini unutmamaktadır.

Uygulamada yer alan ve ‘’Çarkı Felek’’ adını verdiği oyun ile Vodafone, aboneleri için bedava internet fırsatı sunmaktadır. Oyun şeklindeki uygulamayı telefonunuza indirerek, telefon numaranız ile giriş yapmanız yeterli olmaktadır.

Giriş yapıldıktan sonra sağda bulunan menüler içerisindeki ‘’Bana Ne Var?’’ menüsündeki çark çevrilerek, ‘’Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’  sorusuna cevap bulmuş olursunuz. Çark çevrildikten sonra şansınız da devreye girer ve 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet dışında büyük mağazalarda geçerli olan indirim kuponlarından da kazanma şansınız bulunmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Ederek Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Daha önceden de belirttiğimiz gibi Yanımda uygulamasına Vodafone çok önem vermektedir. Çünkü aboneler buradan tüm işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaşınızı davet ederek Vodafone bedava internet nasıl yapılır?’’ diyorsanız, çok da zor olmadığını belirtmek isteriz. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Vodafone’nun online hizmet ‘’Yanımda’’ uygulamasına arkadaşınızı davet ederek 2 GB internet kazanabilirsiniz. Haftalık 2 GB internet paketine sahip olmanız için, davet ettiğiniz arkadaşlarınızın uygulamaya giriş yapması yeterli olacaktır.

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, abonelerini düşünürken çevreci yaklaşımları ile de dikkat çekmektedir. Doğayı korumak için abonelerini e-fatura sistemine geçirmeyi amaçlar ve böylece hem doğanın hem de abonelerinin kazanmasına destek olur. Vodafone E-Fatura ile Vodafone bedava internet nasıl yapılır? diyorsanız, tek yapmanız gereken e-fatura sistemine geçiş yaparak, faturanızın mail aracılığıyla size gönderilmesini sağlamaktır. Bunun için 7000’e ‘’EFATURA’’ yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak mail adresinizi yazarak SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle e-fatura sistemine geçiş yaparken, bedava internette kazanmış olursunuz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Avea Bedava İnternet

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet nasıl yapılır? diye bir araştırma içerisindeyseniz, kısa mesaj göndererek 8 GB bedava internet kazanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bunun için ‘’SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle bir ay ücretsiz kullanacağınız internetiniz hattınıza yüklenecek ve doyasıya internette gezinebileceksiniz. Eğer paketinizin dolmasına bir gün kala iptal işlemini gerçekleştirmezseniz, ikinci ay kullanıma dair faturanıza ya da TL hesabınıza bir ücret yansıtılacaktır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 500 MB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone tüm abonelerinin internetle tanışması amacıyla 500 MB internet hediye etmektedir. Vodafone bedava internet nasıl yapılır? diyorsanız, 3636’ya ‘’NET 500MB’’ yazıp SMS olarak gönderebilirsiniz. Hemen hattınıza 500 MB internetiniz yüklenir. Ama bu paketten bir kez yararlanıldığı için acil durumlar için bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Abonesi Olarak Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İnternet hızı ile ilgili olarak yapılan değişikliklere rağmen siz hala 3G abonesi olarak internet kullanımına devam ediyorsanız, 4.5G abonesi olarak 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet nasıl yapılır? şeklinde arama yapıyorsanız, çok uzağa gitmenize gerek yok ve Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak, 4.5G aboneliğine geçiş yapabilir ve böylece hattınıza bir ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internetiniz yüklenir.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone Yükle Harca Kazan ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, hem faturalı hat kullanıcıları için hem de faturasız hat kullanıcıları için kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Vodafone bedava internet nasıl yapılır?  sorusuna cevap arıyorsanız, hattınıza 30 TL yükleme yapmanız ve harcamanız yeterli olacaktır. Yüklemeden sonra ‘’BANANEVAR’’ yazıp 4455’e SMS atmanız sonucunda bedava internet paketiniz hattınıza yüklenir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

77 Yorum

  1. Vodafone çok güzel eğer hala vodafoneli değilseniz hemen olun ben seviyorum sizde seversiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu