Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketleri! Herkese 15 GB Bedava İnternet!

Ülkede en güçlü iletişim sağlayıcı  operatörlerden bir tanesi olan Vodafone abonelerine ve yeni abone olacak kişilere birçok avantaj sunuyor. Bunlar arasında Vodafone bedava internet seçeneklerinin olması vatandaşların daha mutlu olmasına yardımcı oluyor.

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Her zaman daha kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet sunma anlayışı olan Vodafone birçok konuda farkını ortaya koyan operatördür. Akıllı telefonların artmasıyla internet kullanımının da paralel bir şekilde artmış olması Vodafone’un daha çok bedava internet vermesine olanak sundu. İşte sizler için Vodafone bedava internet nasıl alınır bunları derledik….

İçindekiler

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Ramazan Kampanyası 2019

Vodafone Arkadaşını davet ederek bedava 15 GB internet kazan kampanyası

Vodafone’lu aboneler eğer operatörlerinden memnuniyetlerini dile getirerek farklı operatörde olan arkadaşlarını Vodafone merkezine taşırsa 15 GB internet kazanacaklar. Faturalı hat kullanan aboneler için ek bir ücret ödemeden sunulan bedava internet kampanyasından ne kadar çok arkadaş getirilirse o kadar çok yararlanılacak.

Vodafone faturalarını e- faturaya çevirenler için 1 GB internet kampanyası

Vodafone faturalı abone kullanıcıları için kağıt israfının önüne geçmek için e-fatura hizmetini tercih edenlere 1 GB internet sunuyor. Bunun için tek yapılması gereken şeyse güncel e-posta adresini yazmak ve kısa mesaj ile 7000’e göndermek olacak. Kayıtlar oluşturulduktan sonra artık faturalar dijital ortamlarda takip edilirken abonelere bedava 1 GB internet kampanyası sunulacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2020

Vodafone yanımda uygulamasıyla bedava internet kampanyası

Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına indiren aboneler için dönem dönem farklı internet hediyeleri sunuyor. 1 GB’dan 15 GB’a kadar sunulan bedava internet aboneler için büyük bir rahatlık.

Vodafone bir kereye mahsus 8 GB internet kampanyası

Vodafone bir kere mahsus olarak aboneleri için 8 GB bedava internet sunuyor. Bunun için yapılması gereken tek şey SUPER yazarak 36363 numarasına kısa mesaj göndermek olacak. Ardından gelen bilgilendirme mesajından sonra aboneler rahat bir şekilde bedava internetlerini kullanabilecekler.

Vodafone oyun oynayarak internet kazan kampanyası

Vodafone müşterilerine oyun oynatarak dahi bedava internet kazanma fırsatları sunuyor. İnternet kazanmak için istenen tek şartsa Vodafone yanımda uygulamasını indirmek. Hem oyun oynayacak hem de bu anlarda bedava internet kazanmanın keyfine varacaksınız.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

 

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı