Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

2019 yılında da Vodafone bedava internet veren uygulamalar, diğer yıllarda olduğu gibi bedava internet kazandırırken, paketlerde değişiklikler bulunmaktadır. Uygun fiyatlı tarifelerin internet paketlerinin düşük olması nedeniyle, aboneler Vodafone bedava internet kampanyalarını takip ederken, Vodafone hazırladığı uygulamalar sayesinde abonelerinin internet sorununa çözüm üretiyor. Böylelikle günlük, haftalık ya da aylık kullanım için Vodafone bedava internet paketleri ile internet sorunu ortadan kaldırılıyor.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2019

Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde artık sadece uygulamayı indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet veren uygulamaları öğrenmek ve katılım sağlamak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vodafone bedava internet kazanmak için en çok tercih edilen iki uygulama ‘’Vodafone Yanımda’’ ve ‘’İnternet Avcıları’’ uygulamasıdır.Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Yanımda Uygulaması ile Bedava internet

Vodafone bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirerek ‘’Bana Ne var?’’ bölümünü tıklayarak her hafta başında yenilenen bedava internet paketlerinden kazanabilirsiniz.  Aynı zamanda Vodafone Yanımda uygulamasını son 6 ay içerisinde hiç kullanmadıysanız, ilk indirmenizde 1 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. ‘’Bana Ne Var?’’ uygulaması üzerinden kazanılan internet paketlerli kullanım süreleri genellikle günlük olmakla birlikte kullanım süreleri dolduğu sürede paket otomatik iptal edilecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  BİMcell Bedava Dakika 2020

İnternet Avcıları Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

iOS ya da Android akıllı telefonunuza ‘’İnternet Avcıları’’ adlı uygulamayı indirerek, Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra ‘’İnternet Avcıları’’ adlı uygulamayı açın ve uçan balonları patlatarak hem eğlenin hem de puanlar biriktirin. Daha sonra biriktirdiğiniz puanları internet paketine çevirerek, 1 GB’ dan 10 GB’ a kadar Vodafone bedava internet paketi kazanın.

Uygulama Yüklemeden 2 GB Bedava internet

Faturasız hat kullanıcısı iseniz ve Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde sunulan bedava internet haklarınızı da kullandıysanız, uygulama yüklemeden TL yükleyerek bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise hattınız için 50 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanızdır. Bunun sonunda 2 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

 

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu