Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği çerçevesinde korona virüs salgısı nedeniyle eğitime ara verilirken, öğrencilerin eğitimden geri kalmamaları adına uzaktan eğitim amaçlı Vodafone EBA internet paketi hediye edilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone EBA İnternet İçin Nasıl Başvurulur?

Korona virüsü salgısı nedeniyle eğitime ara verilirken,  uzaktan eğitim kapsamında Vodafone EBA internet kullanımı için abonelerinin herhangi bir SMS göndermesine gerek kalmadan faturalı ya da faturasız olmaları fark etmeksizin tüm Vodafone abonelerine internet paketleri otomatik olarak yüklenecektir. Kullanım ücretsiz olmakla birlikte, faturalara bir ücret yansıması söz konusu olmayacaktır. İnternet paketleri otomatik olarak yüklenildiği için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ders programları açıklandıktan itibaren Vodafone EBA internet paketi kullanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone EBA İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Şuan itibarıyla korona virüs salgını nedeniyle 6 Nisan’da yapılacak olan bir haftalık ara tatil öne çekilirken, ikinci hafta öğrencilerin derslerden geri kalmamaları adına EBA üzerinden uzaktan eğitim verilecek olup, Vodafone EBA internet kapsamında da eğitime aboneleri açısından destek sunacaktır.

Daha önceden imzalanan anlaşma kapsamında 5 Nisan 2020 tarihine kadar Vodafone EBA internet kampanyasına devam edilecek olup, virüs salgını nedeniyle tarihin uzatılıp uzatılmayacağı henüz belli değildir.

EBA Nedir?

Eğitim Bilişi Ağı’nın kısa adı olan EBA, bilişim teknolojisi donanımlarının kullanılması amacıyla etkin materyaller eşliğinde Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından tasarlanmış olan ve an sınıf seviyelerine uygun, güvenilir, gerekli incelemelerden geçmiş e- içeriklerin bulunduğu bir soysal platform olarak tanımlanabilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Fatura Aşım İadesi

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

70 Yorum

  1. Guzel bir uygulama olmus bu zor zamanda cocuklarin egitiminden geri kalmamasi icin tum gayretlerini gosteren devlet buyuklerimize tesekkur ederiz

  2. Vodafone yaparsa güzel olur. Bide başvuruyu tam iyi açıklarsanız daha iyi olcak.simdi basladi mi kullanım????

  3. Çok iyi yapmışsınız. Okul tatil olduğunda 3Gb eba interneti verileceğini söylemişlerdi. Şimdi 6GB dediklerine göre tatil uzayabilir.

  4. Gerçekten çok güzel. İnternet vermesi bizim için iyi oluyo. Teşekkürler böyle güzel ve iyi bişey yaptığınız için

  5. Gerçekten güzel bir uygulama . Vodofone yi seviyorum. Bu zor günlerimizde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederim.

  6. Vodafoneli olduğum için çok şanslıyım bu korona virüs süresindede vodafone nin desteğin sayesinde daha verimli bir süreç yaşayacağız teşekkürler vodafone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı