Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Hediye İnternet 2020

Vodafone Hediye İnternet 2020

Vodafone, güçlü internet ağına ilave olarak uygun fiyatları sayesinde müşterilerinden olumlu notlar alırken; Vodafone hediye internet 2020 kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Kendine özgü çizgisiyle sürekli olarak kendi yenileyen Vodafone, kendi müşterileri için ürettiği ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile birçok promosyon sunarken; bedava internet konusunda da rakiplerine fark atmak için sürekli olarak kampanya düzenlemektedir.

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı karşılamayı planlayan Vodafone, müşteri hizmetlerinin iş yükünü de azaltırken; asıl amacı müşterilerine bedava internet sunarak, hizmet kalitesinde düşüş yapmadan müşterilerinin masraflarını azaltmayı sağlamaktır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan ve basit olduğu kadar pratik olan bedava internet kazanma yolları sayesinde siz de internet kazanabilirsiniz. Yalnız tavsiyemiz kampanya tarihlerine bakarak, en son biteni sona bırakarak sıra ile bu yolları kullanırsanız, her ay farklı bir yoldan bedava internet kazanarak internetsiz kalmazsınız.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Şubat 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone, Yanımda uygulaması ile birçok promosyon sunarken; ‘’Yanımda’’ uygulamasını kullanan müşterilerine özel haftanın hemen hemen her günü farklı sürprizler sunuyor.  Uygulama üzerinden ‘’Avantajlar’’ kısmına girerek indirim ve sürprizler kazandığınız gibi  ‘’#bananevar’’ bölümünden bedava internet kazanabiliyorsunuz. Müşterileri tarafından çarkıfelek adı verilen ‘’#bananevar’’ bölümündeki çarkı çevirerek şansınıza göre farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Hediyelere bakıldığında daha çok bedava internet çıktığı için sık sık internet kazanma şansının da yüksek olduğunu bilmeniz gerekir. Hatta bazen çıkan bedava internetin limiti 5 GB’a kadar varabiliyor. Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek olup, sonrasında taleplere bağlı olarak yenilenip yenilenmeyeceği belli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Fatura Aşım İadesi

Vodafone Hediye İnternet 2019

Vodafone Yanımda’ya Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan bir kullanıcı olarak, uygulamayı kullanmayan bir sevdiğinizi davet ederek haftalık kullanabileceğiniz Vodafone 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken ise, menüde bulunan ‘’Arkadaşını Davet Et’’ butonunu tıklayarak, Vodafone müşterisi olan bir arkadaşınızı uygulamaya davet etmektir. Eğer arkadaşınız gönderdiğiniz daveti kabul edip, uygulamayı indirir ve kullanmaya başlarsa Vodafone 2 GB bedava internet hattınıza yüklenir ve SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

4.5G SIM’e Geçenlere 5 GB Bedava İnternet Kazan

Tüm operatörler gibi Vodafone da 4.5G teknolojisine geçen müşterileri için “4.5 G Kullan Kazan Kampanyası” düzenleyerek bedava internet veriyor. Vodafone mağazalarına gidilerek ücretsiz olarak geçilebilen 4.5G teknolojisi sayesinde 5 GB bedava internet kazanabilir ve 30 gün boyunca bu internetinizi kullanabilirsiniz. Kampanya tek seferlik olduğu için yenilenmez ya da kalan limit bir sonraki aya devretmez.

Vodafone ‘Hoş Geldin’’ 15 GB Bedava İnternet

Faturalı hat kullanıcılarına yönelik düzenlediği kampanyalara ilave olarak faturasız hat kullanıcıları içinde kampanyalar düzenleyen Vodafone, ‘’Yeni Hatta Hoş Geldin’’  hediyesi olarak Vodafone faturasız hat alan kullanıcılara toplam 15 GB bedava internet veriyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Konuştuğunca İnternet 2020

Hoş geldin hediyenizi almak için 7000’e SMS olarak ‘’HEDİYE5GB’’ yazdıktan sonra göndermeniz gerekiyor. Böylelikle 3 ay boyunca aylık kullanım için 5 GB bedava internet hattınıza yüklenir. Aynı zamanda kampanya kapsamında ilk ay tarifeniz de Vodafone tarafından hediye olarak sunulurken, kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam ediyor.

‘’Seviyoruminterneti’’ 3 GB Bedava internet Kampanyası

Vodafone’nun  ‘’#seviyoruminterneti’’  kampanyası kapsamında 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz hatta bunun üzerine de 5 Yıllık bedava internet kazanmak içinde şans yakalayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Vodafone online karakter testini çözmeniz yeterli olmaktadır. Testi çözmeniz ile birlikte 3 GB bedava internet hattınıza tanımlanırken, devam etmeniz durumunda ise 5 yıllık bedava internet kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı