Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Ülkemizde birçok GSM operatörü olmakla birlikte, en çok kullanıcı sayısına sahip olan ikinci operatör Vodafone’dur. Sunduğu kampanyalar sayesinde müşterilerine gerekli desteği sağlayan Vodafone, abonelerinin internetsiz kalmamaları için Vodafone hediye internet gönderme hizmeti de sunmaktadır. Ama bu konuda Vodafone diğer servis sağlayıcıları kadar pratik bir çözüm sunmamakla birlikte, abonelerine internet limiti bittiği zaman gerekli desteği sunmak adına çözüm üretmesi gerekmektedir. Daha önceki yıllarda ya da ‘’Sevgililer Günü’’ne özel Vodafone hediye internet gönderme hizmetini sunsa da şuan güncel olarak böyle bir hizmet sadece Vodafone Red’liler arasında gerçekleşmektedir. İnternetsiz kaldığınız zaman Vodafone hat kullanıcıları için aralarında TL transferi yapılabildiği için TL’niz bittiği zaman sevdiklerinizden TL yükleme isteyebilir ve bunu internet paketi alarak değerlendirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone, Vodafone hediye internet gönderme hizmetini sadece Vodafone Red’liler için sunmakta olup, Vodafone Red’liler yine kendileri gibi Vodafone Red’li olan kullanıcılara hediye internet gönderebilir.  Gönderimler abonenin tarifesindeki internet limitinden gönderilebilmekte olup, tarifenizdeki internetin % 25’ini, % 50’sini ya da % 75’ini Vodafone hediye internet gönderme hizmeti ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için online servis, Vodafone cep servis ve cep self servis hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi, Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsiniz.

Bunun dışında Vodafone abonesi olarak Vodafone hediye internet gönderme hizmeti bulunmamakla birlikte internetinizi ancak paylaşıma açarak sevdiklerinize interneti bittiğin yardımcı olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

İnternetin hayatımızın her alanına girmesinden dolayı ihtiyaç haline gelmiştir ve yoğun kullanımlardan dolayı internet limiti beklenilmedik zamanlarda bitebilir. Eğer bu durumda Vodafone hediye internet gönderme hizmeti Red’liler dışında olmadığından dolayı, Vodafone hediye internet kampanyalarından hakkınız varsa, onu değerlendirerek internet sahibi olabilir ya da internet aşımı gibi bir sorun yaşamamak adına arkadaşlarınızdan ya da sevdiklerinizden internetini paylaşma talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle kısmen de olsa Vodafone hediye internet gönderme sayesinde internet sorununu çözebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Telefon üzerinden internet paylaşımı kolay bir işlem olmakla birlikte, birkaç adım sonucunda rahatlıkla internet paylaşımı gerçekleştirilebilir.

  • Öncelikle telefonunuzda paylaşım için yeterli internet limitinin olması gerekmektedir. Eğer varsa, telefonun ayarlar kısmına girilir.
  • Ayarlar kısmında bazı telefonlarda ‘’Diğer’’ menüsünde bulunmakla birlikte bazı telefonlarda ‘’Ağ ve İnternet’’ bölümü yer almaktadır. Uygun olan bölüm seçilerek açılır.
  • Açılan sayfada yer alan ‘’Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap’’ bölümü tıklanır.
  • Bu bölümde cep telefonu internet paylaşımını yapabilmek için paylaşım sırasında görünecek isim ile giriş yapabilmek için şifre belirlenir.
  • ‘’Güvenlik Seçeneği’’ bölümünden ‘’WPA2 PSK’’ seçilerek, güvenlik için şifre belirlendikten sonra ayarlar kaydedilir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Vodafone hediye internet gönderme hizmeti olmadığından dolayı ‘’Taşınabilir Kablosuz Hotspot’’ u açık hale getirilmelidir. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken, wi-fi bağlantınız açık ise kapalı duruma getirmeniz gerekmektedir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Vodafone 5 GB bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

 

Spread the love

İlgili Makaleler

127 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı