Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Vodafone tarafından kullanıcılarına yönelik hazırlanmış olan Vodafone Kurban Bayramı bedava internet 2019 kampanyalarına yönelik detaylar ile ilgili bilgi almak için sitemizi takip edebilir ve sunulan kampanyalardan haberdar olarak bol internetli bir bayram geçirebilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet

Vodafone tarafından geleneksel hale getirilen Kurban Bayramı hediyeleri açıklanırken, Vodafone aboneleri kullandıkları internet paketi limitlerine göre 10 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyor. Vodafone Kurban Bayramı bedava internet hakları abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenecek olup, bayram süresi boyunca aboneler doyasıya internet kullanabilecek.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Abonelerini unutmayan ve her zaman sunduğu kampanyalarla dikkat çeken Vodafone, her geçen gün abonesi sayısını sürekli artırmayı başarırken, başarısına katkı sağlayan abonelerini unutmayarak Kurban Bayramı’nı aboneleri ile birlikte kutluyor ve 11 Ağustos 2019 Pazar günü başlayacak olan bayrama özel bedava internet hediye ediyor.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından Vodafone Kurban Bayramı bedava internet 2019 kapsamında yüklenilecek olan internet paketlerini alabilmek için herhangi bir SMS gönderimi gibi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Vodafone tarafından abonelerine hediye edilecek internet paketleri otomatik olarak hatlarına yüklenecektir. Ayrıca internet dışında konuşma paketleri de hediye edecek olan Vodafone, bazı abonelerine 500 dakikalık konuşma paketleri hediye ederken; Yanımda uygulamasını telefona indiren abonelerine de bedava internet hediye ediyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone ile Herkese 15 GB Bedava İnternet!

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi 2019

2019 yılı Kurban Bayramı’na yönelik Vodafone tarafından tüm abonelerine 10 GB’a kadar internet yüklenirken, konuşmayı seven aboneleri de unutulmayarak 500 dakikalık konuşma paketleri hediye ediliyor. Ayrıca Vodafone Kurban Bayram bedava internet 2019 kapsamında faturasız hat kullanıcılarına özel 2 GB internet hediye ediliyor. Bayram boyunca Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapan faturasız hat kullanıcıları 2 GB internet kazanıyor.

Katılım Şartları Nelerdir?

Vodafone’nun düzenlediği Vodafone Kurban Bayramı bedava internet 2019 paketlerine sahip olmak için öncelikle aktif Vodafone kullanıcısı olmak gerekiyor ve kampanya katılmak için herhangi özel bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

  • Vodafone Kurban Bayramı bedava internet 2019 kapsamında yüklenecek olan bayram hediyeleri bayram süresince kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamında kullanılmayan bedava internet limitleri otomatik olarak Vodafone tarafından silinecektir.
  • Vodafone Kurban Bayramı bedava internet 2019 kapsamında yüklenilmiş olan bedava internet paketleri ve konuşma dakikaları yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2019

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı