Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Kurban Bayramı’nın gelmesi nedeniyle Vodafone tarafından gelenekselleştirilen Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında 10 GB ‘a kadar bedava internet paketi hediye edilecek. Bedava internet paketleri dışında konuşma ve SMS paketleri de hazırlayan Vodafone farklı hediyeler sayesinde abonelerinin bayramını kutluyor.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası, Vodafone abonelerinin Kurban Bayramı’nı kutlamak için hazırlanmış bir kampanyadır ve tüm abonelerini kapsamaktadır. Bedava internet kampanyası dışında bayram için sunulan hediye paketleri konuşma ve SMS olarak değişiklik göstermektedir.

 • Vodafone Kurban Bayramı Hediye Kampanyası düzenleyen Vodafone bazı aboneleri için 1 hafta boyunca geçerli olacak 500 dakika konuşma paketi hazırlamaktadır.
 • Yine aynı şekilde Vodafone Kurban Bayramı Hediye kampanyası içeriğinde yer alan bir diğer hediye seçeneği ise, bazı aboneler için hazırlanmış olup, 1 gün boyunca 500 dakika konuşma paketini içermektedir.
 • Vodafone tarafından yine Kurban Bayramı’na özel hazırlanan bir diğer kampanya ise, Yanımda uygulamasını telefona indirerek Vodafone bedava internet paket kazanacaktır.
 • Vodafone faturasız hat kullanıcıları Kurban bayramı boyunca TL yükleme işlemi gerçekleştirirse, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak 2 GB Vodafone bedava internet paketi kazanacaktır.
 • Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası hem faturalı hat kullanıcıları hem faturasız hat kullanıcıları tarafından kullanılabilmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası düzenlerken, tüm abonelerine kullandıkları internet paketine orantılı olarak 10 GB’a kadar bedava internet hediye edilecektir. Vodafone tarafından sunulan bedava internet paketleri otomatik olarak hatlara yüklenirken, Yanımda uygulaması üzerinden verilecek olan bedava internet için uygulamayı indirmek yeterli olmaktadır.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Katılım Şartları

Vodafone bedava internet kampanyası Kurban Bayramı’na özel bir kampanya olmakla birlikte katılım için bazı özel şartlar sunulmaktadır.

 • 2019 Kurban Bayramı’na özel hazırlanan Vodafone bedava internet paketleri hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının hatlarına bayram gelmeden önce otomatik olarak yüklenecektir.
 • Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası ile sunulacak olan bedava internet paketlerinin kullanım süresi bayram boyunca geçerlidir. Uzatıp uzatılmayacağı Vodafone’nun kendi inisiyatifindedir.
 • Vodafone tarafından kampanya kapsamında sunulan hediyeler hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.
 • Vodafone Kurban Bayramı bedava internet paketlerini kullanmak adına herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur.
 • Vodafone bedava internet paketi kampanya kapsamında yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 29 Ekim Bedava İnternet 2019

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Ne kadar Geçerli?

Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında aboneler için sunulacak olan bedava internet paketi kullanım süresi bayram boyunca olmakla beraber, kampanyanın uzatılıp uzatılmayacağı Vodafone tarafından değerlendirilecek bir durumdur.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası ile ilgili bilgilendirme yazımızın altında bulunan ‘’Yorum’’ bölümüne yazın içeriği ile ilgili düşüncelerinizi yazarak bedava internet paketleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi yazarken doğru e-mail adresi vermeniz size sağlıklı bir şekilde ulaşmamız açısından önemlidir.

Vodafone bedava internet paketlerine dair detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerindeki Vodafone kategorisine tıklayıp giriş yaparak, bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

66 Yorum

 1. Gerçekten internetim bitti, bu çok lazımdı. Ramazanda 20GB internet 20Tlydi, yine öyle bişey aradım bulamadım, inşallah yorum için de internet verirsiniz ???

 2. Vodafone den gayet mutluyuz iyi kampanya ve paketleri bulunmaktadır bu kampanya da çok iyi oldu bayram boyunca sevdiklerimizle hediye internet sayesinde daha iyi bayram mutluluğunu paylasacaz teşekkür ederim vodafone ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı