Bedava İnternet

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri

2006 yılından beri Vodafone adıyla hizmet veren GSM operatörü 2005 yılında Telsim ile birleşerek Vodafone Türkiye adıyla hizmetlerine devam etmektedir. Ülkemizde hizmet veren GSM operatörleri içerisinde ikinci sırada yer alan Vodafone 21 milyondan fazla abonesine 4 binden fazla çalışanı ve 1300 cep merkezi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Vodafone, cep merkezleri ve bölge müdürlükleri ile ofis hizmetleri sunarken; Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da abonelerine her konuda destek ve çözüm sağlamaktadır.

Vodafone bedava internet kampanyalarına göz atmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

Vodafone aboneleri hızlı bir şekilde Vodafone Müşteri Hizmetleri temsilcileri ile görüşerek; teknik arıza, genel abonelik ve farklı konular ile ilgili hizmet alırken, faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olması fark etmeksizin hatta Vodafone abonesi olmayan kullanıcılarda ulaşabilmektedir.

Vodafone müşteri hizmetleri numarası 2019 yılı içinde değişmemiş olup, faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından ‘’542’’ numarası aranılabilmektedir. Eğer Vodafone müşteri değilseniz ya da diğer operatörler üzerinden Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni aramak istiyorsanız, 0 542 542 00 00 numarasını kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

Hizmetlerine başladığı dönemden beri aynı müşteri hizmetleri ile hizmet veren Vodafone Müşteri Hizmetleri ile 7/24 işlem gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle Vodafone aboneleri ya da Vodafone’lu olmak isteyen aboneler yaşadıkları sorunlar karşısında direk muhatap bularak çözüme ulaşabilmektedir. Vodafone ile ilgili istek ya da şikayetlerinizi iletebilmek adına Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle ‘’1’’ sonra ‘’0’’ ve ‘’5’’ tuşlarına basılması gerekmektedir. Yapılan tuşlama sonrasında ‘’Sesli Yanıt Sistemi’’ üzerinden zaman kaybedilmeden işlemler gerçekleştirilmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Red

Vodafone Red paket kullanan aboneler Vodafone Müşteri Hizmetleri ile ses tanıma ya da ekstra bilgi sorulmadan direk olarak bağlantı kurabilmektedir. 5000’den fazla Vodafone müşteri hizmetleri temsilcileri Vodafone Red tarife abonelerine hizmet verirken, Red tarifeli olanlar ‘’542’’ numaradan ulaşım sağlarken; Red tarifeli olmayan aboneler ise 0 542 542 00 00 numarasından ulaşım sağlayabilmektedir.

Vodafone bedava internet kampanyalarına göz atmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücretli mi?

Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından 542’nin aranması durumunda lsüre sınırı bulunmaksızın arama başı için 46,25 Kuruş alınmaktadır. Aynı şekilde yine faturalı ya da faturasız hatlar üzerinden yapılan 0 542 542 00 00 Vodafone müşteri hizmetleri aramaları süre sınırı olmaksızın 43,80 Kuruş ile ücretlendirilmektedir. Diğer operatörlerden ve sabit hatlar üzerinden yapılan 0 542 542 00 00 aramaları ise, operatörün kendi uyguladığı ücret tarifesine göre ücretlendirilmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Vodafone sunduğu hizmet kalitesi açısından sayılı GSM operatörleri arasında yer almakla birlikte Vodafone müşteri hizmetleri açısından da kendini geliştirmiş bir operatördür. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine Vodafone tarife değiştirmeden mobil veri sorunlarına kadar her türlü problemde ulaşarak hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için Vodafone hatlarını kullanacaksanız 542 numara telefonu tuşlamanız gerekirken, diğer operatörlerden ve sabit hatlardan aramak için 0 542 542 00 00 ve yurt dışından ulaşmak içinse alan kodu ekleyerek 00 90 542 542 00 00 tuşlamanız gerekmektedir.

Vodafone Faks Numarası Nedir?

Vodafone kullanıcısı olarak internet ya da telefon hizmetine dair iptal talebinde bulunmanız durumunda talebinizin dikkate alınması için hat sahibi olarak kimliğiniz ya da kurumsal hat sahibi olarak kimliğiniz ile birlikte imza sirküleriniz ve vergi levhanız istenmektedir. Daha sonra talep formu doldurulması gerekmektedir ve tüm bu belgeler e-mail olarak ya da (0216) 556 31 73 nolu faks numarası üzerinden gönderilmektedir.

Vodafone bedava internet kampanyalarına göz atmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı iseniz ya da Vodafone’lu olmaya karar verdiyseniz, Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Eğer zaten Vodafone’lu iseniz, 542’yi; değilseniz diğer operatörlerden ya da sabit hat üzerinden 0 542 542 00 00’ı arayabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Şikayet

Şayet Vodafone ile ilgili haberleşmenize engel olacak bir teknik sorun yaşıyorsanız, 0 546 635 25 42 numaralı telefonu arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Bu numaradan yapılan görüşmeler faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri için ücretsiz olmakla birlikte diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan arama tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

Yorum Yap, Hediyeni Kap

Alt tarafta yer alan yorum yap bölümünden, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörünün bedava internet taktiğini paylaşıyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bence çok güzel zaten vodafone geçtiğimden beri hiç internetsiz kalmadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu