Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Ayı’na özel kampanyalar düzenlerken, Vodafone Ramazan Ayı bedava internet 2020 paketleri ile de abonelerini memnun etmeyi hedeflemektedir. Kampanya kapsamında bedava internet paketleri ile birlikte konuşma ve SMS paketlerini de hediye almak isteyen abonelerin öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının Android ya da İOS sanal mağazaları üzerinden indirilmesi gerekmektedir. Böylelikle uygulamada bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ çarkını çevirerek 5 GB’a kadar bedava internet paketini Ramazan Ayı boyunca kazanabilirsiniz. Kampanyalar bununla sınırlı kalmamakla birlikte daha birçok hediye Vodafone aboneleri için sunulmaktadır. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Ramazan Ayı bedava internet paketleri sayesinde Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur saatlerinde bol bol internete girerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Öncelikle internet hızı konusunda çağ atlanılan 2020 yılında siz hala 3G abonesi olarak internet kullanımına devam ediyorsanız, Ramazan ayı içerisinde hattınızı 4.5G aboneliğine taşıyarak 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınızı 4.5G aboneliğine taşımak için Vodafone uygulaması olan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanarak işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Vodafone Yanımda Sahur Paketi Kampanyası 2020

Vodafone Sahur paketi kampanyası 2020 yılı için Ramazan ayına özel bedava internet hediye ederken, mobil cihazınızda ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının yüklenmesi gerekmektedir. Uygulama mobil cihazına indirildikten sonra telefon numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yapın ve ekranda bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ adı verilen hediye çarkını çevirerek Vodafone bedava internet paketleri başta olmak üzere sürpriz hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone İnternet Avcıları Sahur Paketi Kampanyası 2020

Vodafone Sahur paketi kampanyası 2020 kapsamında ‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ uygulamasını mobil cihazlarınıza yükleyerek eğlenirken bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra bilgilerinizle giriş yaparak radarda yer alan BİT topluluğuna giderek ‘’Oyna’’ sekmesini tıklayınız ve toplayabildiğiniz kadar BİT’leri toplamaya çalışınız. Vodafone bedava internet kazanmak için en az 300 BİT toplamanız gerekmektedir. Topladığınız 300 BİT karşılığında 1 saat süresince kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet hediyelerinizi ‘’Mağaza’’ yazan sekme üzerinden alabilir ve daha çok BİT toplayarak kullanım sürenizi de uzatabilirsiniz. Böylelikle iftara kadar sürenin nasıl geçtiğini anlamadığınız gibi kazandığınız internet paketleri ile dilediğiniz kadar internette dolaşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Hatlar için Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone Ramazan Ayı bedava internet 2020 kampanyaları içerisinde yer alan bu kampanya faturasız hat kullanıcıları için geçerli olmakla birlikte, Ramazan Ayı bitine kadar devam edecektir. Kampanya kapsamında faturasız hat kullanıcılarına 22 TL, TL yüklemelerine karşılık her yöne 750 dakika konuşma ve 250 SMS paketi ile birlikte 3 GB Vodafone bedava internet paketi sunulacaktır. En yakın Vodafone Şubesi’ne giderek kampanya abone olabilirsiniz. Ayrıca paketten kalan kullanımlarınızı kontrol etmek için ‘’OZET’’ yazdıktan sonra 7000’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Tarife değişikliği yapmak ve tarifenizi iptal etmek için ise 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Vodafone Ramazan Ayı bedava internet 2020 kampanyaları içerisinde olan ve Vodafone FreeZone aboneleri için hazırlanmış olan kampanya ile ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyun sayesinde bedava internet kazanırken, aynı zamanda iPhone 7 kazanma şansına da sahip olabilirsiniz. Bunun için öncelikle ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyunun App Store ya da Play Store üzerinden mobil cihazlarınıza indirilmesi gerekmektedir. Oyun Pokemon Go oyununa benzemekle birlikte amacınız sokakta dolaşarak BİT toplamak ve biriktirmektir. Böylelikle Vodafone bedava internet paketleri kazanırken, ilk 30.000 BİT avlayan 5 tane Vodafone FreZone aboneleri de iPhone 7 kazanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Nisan 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı