Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Ramazan Ayı boyunca abonelerine bedava internet paketleri ile desteklerini sunan Vodafone, Ramazan Bayramı’na özel olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi hazırlamaktadır.

Korona virüs salgını nedeniyle ‘’Evde Kal’’ çağrılarının devam etmesi üzerine bayram boyunca evde kalacak abonelerinin sevdikleriyle internet üzerinden görüşmesini planlayan Vodafone, Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi olarak bedava internet hediye edecektir. Hediye edilecek olan internet paketi ücretsiz olup, abonelerinin mevcut tarifelerine ilave olarak eklenecektir.

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi Bedava İnternet

Korona virüs salgını tedbirleri nedeniyle Ramazan Bayramı süresince evden çıkamayan ve sevdikleriyle bayramı ayrı geçirecek olan abonelerini mutlu etmeyi amaçlayan Vodafone, Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi olarak abonelerine 1 GB bedava internet paketi hediye edecektir. Abonelerinin bayram boyunca sevdikleriyle rahatça iletişim kurmasını hedefleyen Vodafone GSM operatörü tarafından sunulan Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet paketinden yararlanmak için yazımızın diğer bölümüne verilen yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 10 Kasım Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Her sene olduğu gibi bu sene de abonelerinin Ramazan Bayramı’nı kutlamayı amaçlayan Vodafone, Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi olarak 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Korona virüs nedeniyle zorlu günler geçiren abonelerine bedava internet paketleri ile destekleri sürdüren Vodafone’nun Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı bedava internet kampanyasına katılmak için özel bir şart aranmamaktadır.

Ramazan Bayramı için sunulacak olan Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi için herhangi bir mesaj göndermenize gerek kalmaksızın bayramın ilk günü itibarıyla Vodafone tarafından 1 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi faturalı ve faturasız tüm abonelerini kapsamakla birlikte aboneler bayram boyunca bedava internet paketini kullanabilecektir. Şayet bayram nedeniyle hediye edilen internet paketinize dair kalan kullanımlarınızı kontrol etmek istiyorsanız, ‘’OZET’’ yazdıktan sonra 7000’e kısa mesaj gönderebilir ya da Vodafone uygulaması olan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden kalan kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi kullanım süresi, bayram boyunca yurt içi kullanımda geçerli olmakla birlikte bayram sonunda kalan kullanımlarınız Vodafone tarafından otomatik silinecektir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

65 Yorum

  1. Vodafonlu olmak ayrıcalık mış! Hadi oradan…. Vodafomun vericiler in hepsi 2g 3g.. Bundan dolayı da Telefonlar tekerlek! Dön babam dön. 3g Telefon çekmiyor diye Çorlu ya gittim, Vodafone servisine onlar da senin telefonun 4.5g değil 3g bu çekmez dediler.. Kuşadası’nda Vodafone her taraf 3g 2g.. Tekerlek…
    Neresi mükemmel? Hadi oradan! Yalan söylemeyin. Vodafone çok iyi diyenler faturalarını da yayınlasınlar görelim bakalım…
    Yok öyle laga luga….

  2. Ben de vodafone kullanıyorum 3 yıldır. Ve gayet de memnunum. Bu sene ev internetini de aldık. Ailecek gayet iyi bi şekilde kullanıyoruz. 🤩😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı