Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Ramazan Kampanyası 2019

Vodafone Ramazan Kampanyası 2019

Vodafone Ramazan Kampanyası 2019 yılında da Ramazan ayına özel başlarken, tüm ay boyunca tüm aboneler özgürce internete girmenin keyfine varabilecek. Kampanyaya nasıl katılabileceğinize dair bilgilendirme yazımızın ileri bölümlerinde yapılacak olup, Vodafone Ramazan bedava internet 2019 yılında da mayıs ayı boyunca nasıl kazanabileceğiniz hakkında detayları öğrenebileceksiniz.

Vodafone, 2019 Mayıs ayı boyunca yani Ramazan bitene kadar bedava internet sunmak için hazırlanırken, kullanıcılarının ne kadar özel olduğunu ‘’Vodafone Ramazan Tarifesi’’ ile hatırlatmak istiyor. Tarife kapsamında aylık bedava internet kampanyaları sunacak olan Vodafone, Haftalık hatta günlük ekstra GB hediyeleri ile de kullanıcılarının gönlünü kazanmayı planlıyor. ‘’Vodafone Ramazan bedava internet’’ kampanyasına nasıl katılabilirim?’’ diyorsanız, yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Ramazan Hediyesi Nasıl Alınabilir?

Vodafone Ramazan hediyesi almak için öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Eğer ‘’Yanımda’’ uygulaması yüklü değilse Play Store ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ardından Vodafone Ramazan kampanyaları için şifre alarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra uygulama üzerinden 500 MB ile 5 GB arasında ‘’Vodafone ramazan bedava internet’’ paketlerinden kazanabilirsiniz.

Vodafone, bununla da sınırlı kalmayıp Ramazan Ayı boyunca dakika ve SMS paket kullanıcıları için de özel kampanyalar düzenleyecektir. Vodafone ramazan kampanyaları 2017 ve 2018 yıllarında pek akılda kalıcı olmasa da, bu yıl düzenlenen farklı hediye paketleri sayesinde Vodafone Ramazan Kampanyası 2019 yılına damga vurmayı hedefliyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

‘’Bana Ne Var?’’ Kampanyası ile Ramazan Hediyesi

‘’Bana ne var?’’ uygulamasından yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, Androidler için Play Store ya da İOS’ ler için App Store üzerinden ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek Vodafone ramazan kampanyası için katılım sağlayabilirler.

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinde bulunan ‘’Bana ne var?’’uygulamasında yer alan çarkı çevirerek 5 GB’a kadar Vodafone ramazan bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bunun dışında yenileri eklenirse, sizler için öğrendikten sonra sitemizden Vodafone Ramazan Kampanyaları hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Ayrıca Vodafone Ramazan Kampanyaları 14 Haziran 2019 tarihine devam edecek olup, bilgilendirme mesajlarından sonra kazanılan internet paketleri kullanılabilecektir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 19 Mayıs Kampanyası

Spread the love

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı