Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022 yılında da Ramazan ayına özel başlarken, tüm ay boyunca tüm aboneler özgürce internete girmenin keyfine varabilecek. Kampanyaya nasıl katılabileceğinize dair bilgilendirme yazımızın ileri bölümlerinde yapılacak olup, Vodafone Ramazan bedava internet 2022 yılında da mayıs ayı boyunca nasıl kazanabileceğiniz hakkında detayları öğrenebileceksiniz.

Vodafone, 2022 Mayıs ayı boyunca yani Ramazan bitene kadar bedava internet sunmak için hazırlanırken, kullanıcılarının ne kadar özel olduğunu ‘’Vodafone Ramazan Tarifesi’’ ile hatırlatmak istiyor. Tarife kapsamında aylık bedava internet kampanyaları sunacak olan Vodafone, Haftalık hatta günlük ekstra GB hediyeleri ile de kullanıcılarının gönlünü kazanmayı planlıyor. ‘’Vodafone Ramazan bedava internet’’ kampanyasına nasıl katılabilirim?’’ diyorsanız, yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

Vodafone Ramazan Hediyesi Nasıl Alınabilir?

Vodafone Ramazan hediyesi almak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Eğer ‘’Yanımda’’ uygulaması yüklü değilse Play Store ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ardından Vodafone Ramazan kampanyaları için şifre alarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra uygulama üzerinden 500 MB ile 5 GB arasında Vodafone ramazan bedava internet paketlerinden kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone, bununla da sınırlı kalmayıp Ramazan Ayı boyunca dakika ve SMS paket kullanıcıları için de özel kampanyalar düzenleyecektir. Vodafone Ramazan kampanyaları 2020 ve 2021 yıllarında pek akılda kalıcı olmasa da, bu yıl düzenlenen farklı hediye paketleri sayesinde Vodafone Ramazan Kampanyası 2022 yılına damga vurmayı hedefliyor.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

Bana Ne Var? Kampanyası ile Ramazan Hediyesi

Bana ne var? uygulamasından yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, Android için Play Store ya da iOS için App Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek Vodafone Ramazan kampanyası için katılım sağlayabilirler.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde bulunan Bana ne var? uygulamasında yer alan çarkı çevirerek 5 GB’a kadar Vodafone Ramazan bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bunun dışında yenileri eklenirse, sizler için öğrendikten sonra sitemizden Vodafone Ramazan Kampanyaları hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Ayrıca Vodafone Ramazan Kampanyaları 14 Haziran 2022 tarihine devam edecek olup, bilgilendirme mesajlarından sonra kazanılan internet paketleri kullanılabilecektir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu